Pret A Manger برای افتتاح 200 فروشگاه بریتانیایی در مکان های جدید – اخبار مالی

Pret A Manger در حال برنامه ریزی برای استخدام 3000 کارمند دیگر تا پایان سال 2023 است و به نظر می رسد که این کار در حال افزایش است.

سال گذشته زنجیره قهوه و ساندویچ هزاران نفر از مشاغل را قطع کرد ، زمانی که تجارت آن تحت محدودیت های Covid-19 قرار گرفت و کارمندان اداری را مجبور کرد از خانه کار کنند.

طرح تحول آن در تابستان 2020 تغییراتی در نحوه ارائه خدمات به مشتریان ایجاد کرد ، از جمله خدمات اشتراک قهوه که روزانه پنج نوشیدنی گرم با 20 پوند در ماه ارائه می دهد ، و همچنین همکاری های جدید با تسکو ، Sainsbury’s ، Amazon و سایر خرده فروشان برای فروش کروسان های منجمد پخته شده در خانه ، گرانول و قهوه.

با نزدیک شدن تجارت به سطح قبل از همه گیری ، پرت قصد دارد بیش از 200 مغازه را در دو سال آینده افتتاح کند و تمرکز خود را از مراکز شهرها به مناطق حومه ، ایستگاه های راه آهن و مناطق خدمات رسانی بزرگراه تغییر دهد.

این شرکت امیدوار است که اعلام اخیر افزایش 5 درصدی دستمزد کارگران کافه آن به جذب کارکنان کمک کند.

Pret علاوه بر برنامه رشد خود برای انگلستان ، ورود به پنج بازار جدید را تا پایان سال 2023 در نظر گرفته است و در پنج سال آینده قصد دارد حجم تجارت خود را دو برابر کند.

پرت در حال حاضر نزدیک به 8000 نفر در سراسر جهان مشغول به کار است ، از جمله حدود 6400 نفر در انگلستان. تقریباً 550 نمایندگی در انگلستان ، ایالات متحده ، فرانسه ، دبی و هنگ کنگ اداره می کند.

Share