6 دستورالعمل ساده برای فروش املاکی که به ارث برده اید – اخبار مالی

آیا اراده ای وجود داشت؟

اولین قدم همیشه این است که تعیین کنیم آیا متوفی وصیت کرده است یا خیر. این سند به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا طرفهای منسوب دیگری برای این ملک وجود دارد یا خیر. وصیت نامه همچنین ممکن است شامل دستورالعمل هایی در مورد نحوه نگهداری یا تقسیم اموال بین بیش از یک طرف باشد. با کمک وصیت نامه ، می توانید به سرعت با احزاب ذکر شده دیگر ارتباط برقرار کرده و مراحل احراز را آغاز کنید.

ممکن است اینگونه باشد که هیچ وصیت نامه ای از طرف متوفی باقی نمانده باشد. در این صورت ، باید یک وکیل معتبر پیدا کنید که تجربه رسیدگی به پرونده های مشروط مشابه را داشته باشد. وجود وصیت نامه تاثیری بر این ندارد که آیا برای ملک به وصیت احتیاج است یا خیر. در بریتانیا ، هر زمان که ارزش یک ملک بالاتر از 50،000 پوند باشد ، وصیت نامه اجباری است. این قوانین مشروط به دلیل مقررات بانکی وجود دارد که مانع از انتشار وجوه فراتر از حد مشخص می شود.

فرآیند مشروط را آغاز کنید

به زبان ساده ، پروسه تعهد زمانی است که دارایی های متوفی محاسبه ، فهرست بندی و توزیع می شود. این فرایند برای تسهیل انتقال هموار دارایی ها به وراث مختلف ضروری است. این دارایی ها را برای شخص یا اشخاصی در اختیار می گذارد تا بتوان آنها را به درستی توزیع کرد. افرادی که اقتدار کسب کرده و انتقال دارایی ها را تسهیل می کنند مجری نامیده می شوند.

هنگامی که شما تحت وصیت نامه متوفی در فهرست ذینفعان قرار گرفته اید ، روند وثیقه همیشه آسان تر است. ذینفع فردی است که سهمی از املاک از فردی که در نهایت دارایی ها را به ارث می برد در اختیار وی قرار می گیرد.

قبل از اینکه بتوانید ملکی را که به ارث برده اید به فروش برسانید ، برخی شرایط را باید رعایت کنید. به عنوان مثال ، شما باید رابطه حقوقی خود را با املاک برقرار کنید. می توانید با مشورت گزینه های خود با یک وکیل معتبر که تجربه رسیدگی به این گونه موارد را دارد ، در مورد این فرایند بیشتر بدانید. به طور خاص ، شما می خواهید با یک وکیل متخصص در وصیتنامه ها و مشروط کار کنید.

برخی موارد بسیار خاص ممکن است نیازی به پروسه کامل احراز هویت نداشته باشند. اگر متوفی دارای مالکیت مشترک دارایی ها با یک گروه بازمانده بود ، پس طبیعی است که بازمانده پس از مرگ آنها مالکیت کامل دارایی ها را بدست می آورد.

هنگامی که زمان فروش ملک موروثی فرا می رسد ، باید ابتکار عمل را به خرج دهید و با هر سازمانی مانند شرکت های وام مسکن که کنترل دارایی ها را دارند تماس بگیرید. هر سازمان قوانین خاص خود را برای فروش دارایی ها وضع خواهد کرد.

نحوه فروش ملک جدید به ارث برده شده

هنگام خرید ملک موروثی ، بیش از یک گزینه در اختیار دارید. برخی از این گزینه ها دارای نقاط قوت و ضعف منحصر به فردی هستند.

  • بازار املاک سنتی

نقاط قوت:

این امن ترین و مطمئن ترین گزینه در نظر گرفته می شود. به احتمال زیاد برای ملک خود ارزش مناسبی دریافت خواهید کرد. شما ملزم به درک شخصی از بازاریابی املاک و مستغلات محلی یا روشهای مربوط به فهرست ملک نیستید. عوامل املاک آنلاین نیز باید در این مورد در نظر گرفته شوند.

نقاط ضعف:

روش سنتی در فروش ملک موروثی یکی از کندترین روش ها است. فروش ملک ذکر شده بین 3 تا 9 ماه طول می کشد. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که قرارداد طولانی مدت را امضا کنید.

  • فروش از طریق خانه حراج

نقاط قوت:

شما بر روی حداقل مبلغی که ملک می تواند به فروش برساند ، کنترل دارید. این امکان وجود دارد که قرارداد را در کمتر از 28 روز پس از فروش خاتمه دهید.

نقاط ضعف:

شما کنترل کاملی بر قیمت نهایی معامله ندارید. بسته به زمان شما ، ممکن است مجبور شوید تا 3 ماه منتظر بمانید تا تاریخ حراج در دسترس باشد. کاملاً محتمل است که این ملک در اولین فهرست خود به فروش نرسد.

  • شرکت سرمایه گذاری املاک

نقاط قوت: پتانسیل سریعترین زمان برگشت با بسته شدن برخی معاملات در کمتر از یک ماه. فروش عموماً به صورت پیشنهادات نقدی و بدون هزینه وام مسکن انجام می شود. هیچ هزینه وکالت از فروشنده مورد نیاز نیست.

ضعف: هیچ کدام وجود ندارد.

ممکن است نیاز به پرداخت مالیات بر ارث داشته باشید

در بسیاری از موارد ، ممکن است پس از فروش ملک ، ملزم به پرداخت مالیات بر ارث شوید. برای تعیین نیاز و میزان مورد نیاز می توانید از ابزارهای آنلاین مانند ماشین حساب HMRC رایگان استفاده کنید. یک گزینه کمی مطمئن تر این است که در مورد مالیات با حسابدار مورد نظر خود صحبت کنید.

شما ممکن است نیاز به پرداخت مالیات برای سود سرمایه داشته باشید

علاوه بر مالیات بر ارث ، ممکن است ملزم به پرداخت مالیات سود ناچیزی نیز باشید. مقررات در انگلستان که توسط HMRC ارائه شده است ، مستلزم آن است که همه اظهارنامه های مالیاتی بر عایدی سرمایه ، مدت کوتاهی پس از فروش ملک گزارش شود. شما یک زمان بندی دقیقا 30 روز پس از فروش دارید تا اظهارنامه مالیاتی خود را گزارش دهید. از دست دادن این مهلت هزینه ها و سود اضافی را به پرداخت مورد نیاز اضافه می کند. اطمینان حاصل کنید که به محض نهایی شدن فروش ، این مالیات را فوراً پرداخت کنید.

ممکن است نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد داشته باشید

مواردی نیز وجود دارد که شما ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد اضافی می شوید. این تنها در صورتی قابل استفاده است که از اموال موروثی برای ایجاد درآمد در طول مالکیت خود استفاده کرده باشید. به عنوان مثال ، اگر ملک را قبل از فروش به مستاجران اجاره داده اید ، ملزم به پرداخت این مالیات خواهید بود. اگر از املاک درآمد کسب نکرده اید ، نیازی به نگرانی در مورد پرداخت مالیات بر درآمد نیست.

راهنمای ساده برای فروش اموال ارثی خود

مراحل اول همیشه خسته کننده ترین هستند. برای تعیین اینکه آیا ملک را به طور کامل به ارث برده اید یا سهم خاصی از املاک را باید با وکلای دادگستری همکاری کنید. هنگامی که این مراحل را مدیریت کردید ، می توانید تعیین کنید که چگونه می خواهید ملک را بفروشید. اکثر افرادی که املاک را به ارث می برند علاقه مند هستند خانه را به سرعت با مبلغ منصفانه بفروشند.

اگر خانه به طور کامل مدرن نشده باشد ، فروش سریع خانه از طریق بازار سنتی می تواند مشکل ساز باشد. خریداران امروزی انتظار دارند فروشنده قبل از فهرست ، ملک را با استانداردهای مدرن به روز کند. شما می توانید برای بازسازی ملک وقت بگذارید ، اما این کار به راحتی می تواند ماه ها طول بکشد و هزینه آن بیش از 30،000 پوند است.

اکنون این س becomesال مطرح می شود که آیا شما حاضرید اینقدر منتظر بمانید و این همه پول برای پس انداز داشته باشید یا خیر. در غیر این صورت ، یک جایگزین سریعتر و کارآمدتر استفاده از یک شرکت خرید ملک ثبت شده خواهد بود. آنها یک پیشنهاد نقدی منصفانه برای خانه شما در شرایط فعلی ارائه می دهند. در هزینه خود صرفه جویی می کنید و زمان بیشتری برای تمرکز بر جنبه های دیگر زندگی خود خواهید داشت.

Share