4 راهی که مشاغل در دوران همه گیری پس دادند – اخبار مالی

این هفته ، ما چهار راهی را که مشاغل در دوران COVID پس داده اند ، می شناسیم. در طول همه گیری همه گیر ، دیدن بسیاری از مشاغل به هر نحوی که می توانند شگفت انگیز بوده است. چه با جمع آوری پول ، اهدای کالا ، یا صرفاً حمایت آنها. این نشان می دهد که در زمان سختی ، آن زمان است که یک اجتماع گرد هم می آید. در اینجا چند روش وجود دارد که مشاغل از سراسر جهان به جوامع خود بازگردانده اند.

1. کمک به مردم برای محافظت از عزیزان خود.

چندین مشاغل کمپین های اهدایی را راه اندازی کرده اند که به اعضای خانواده کمک می کند تا از همه گیری در امان بمانند. بنیاد میریام کمپینی را برای جمع آوری کمک برای مرکز بهداشت میریام برای خرید تجهیزات حفاظتی شخصی آغاز کرد. علاوه بر این ، کیت محافظت شخصی ، همراه با ارسال رایگان ، توسط وایسالا اهدا شد. بنیاد CDC همچنین کمپینی را برای جمع آوری پول برای صندوق آمادگی تهدیدهای همه گیر در حال ظهور بنیاد CDC راه اندازی کرد. علاوه بر این ، چندین شرکت تجاری محصولات خود را برای کمک به محافظت از مردم در برابر ویروس اهدا کرده اند.

اگرچه این امر امروزه ممکن است جزئی به نظر برسد ، اما حتی فکر می کنم بیش از یک سال پیش ماسک های رایگان به مردم ارائه می دادم غیرقابل تصور بود ، بنابراین ارزش آن را دارد که تغییراتی را که مشاغل برای محافظت از مشتریان خود در برابر همه گیری ایجاد کرده اند ، به رسمیت بشناسیم.

2. بخشش خیریه

واگذاری بخش بزرگی از برنامه مسئولیت اجتماعی شرکت ها برای بسیاری از شرکت ها است و در شرایط بحرانی نیز تفاوتی با آن ندارد. برنامه های CSR در طول همه گیری بیش از حد کار کرده اند تا مبلغی را که مشاغل می توانند برای کمک به مشتریان و سایر افراد نیازمند پس دهند ، افزایش دهند.

به عنوان بخشی از برنامه های CSR ، بسیاری از مشاغل همچنین بنیادهای خیریه ای ایجاد می کنند که از دلایل مختلفی که به دل آنها نزدیک است حمایت می کند. بزرگترین شرکت های جهان میلیون ها نفر را از طریق این بنیادها اهدا می کنند و تمرکز بسیاری از این بنیادها بر واکنش همه گیر بوده است.

به عنوان مثال ، بنیاد هندبولز کاروانی از ون ها را در هند ایجاد کرده است تا خدمات درمانی سیار را به نقاط دور افتاده ارائه دهد ، در حالی که بیش از 2.5 میلیون کیت مراقبت های بهداشتی COVID را در سراسر کشور توزیع می کند. در همین حال ، بنیاد سیتی گروپ سیتی گروپ به تازگی به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به کرونا از 100 میلیون دلار عبور کرده است ، که بیشتر آن به حمایت از مشاغل کوچک اختصاص می یابد.

3. کمکهای مالی حقوق و دستمزد

اگرچه اکثر مشاغل به دلیل نظارت بر بیماری همه گیر موقتاً فعالیت خود را متوقف کرده اند ، اما این شرکت ها حفظ ارتباط و آگاهی کارکنان خود را در اولویت قرار داده اند.

شرکت هایی مانند Lattice Engines ، Genspace و Creative Co-op همچنان به حقوق کارکنان خود حتی در خارج از حمایت دولت ادامه می دهند. این یک روحیه بزرگ برای کارکنانی است که در غیر این صورت نگران پرداخت هزینه های اولیه مانند اجاره و غذا هستند ، به ویژه در کشورهایی که برنامه های تعطیلی ندارند یا در کل فاقد حمایت دولت هستند.

حتی کارکنان بزرگتر ، از جمله مایکروسافت ، آمازون و مشاغل ، با وجود این که هیچ کاری برای انجام آنها وجود نداشت ، همچنان به حقوق کارگران خود پرداخت می کردند. به عنوان مثال ، مایکروسافت به کارگران ساعتی که از محوطه دانشگاه خود حمایت می کنند ، پرداخت می کرد.

4. آموزش و پرورش

دنیای آموزش یکی دیگر از مواردی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا روی سر خود گذاشته است. مدارس در سراسر جهان تعطیل شده و دانش آموزان و معلمان مجبور شده اند با آموزش از راه دور سازگار شوند. خوشبختانه بسیاری از مشاغل این موضوع را تشخیص داده و تصمیم گرفته اند تا هر چه در توان دارند کمک کنند.

برخی از مشاغل با ارائه خدمات رایگان به حمایت از تغییر دیجیتال کمک کرده اند. به عنوان مثال ، Logitech برنامه ای را برای معلمان k-12 برای دریافت وب کم و هدست رایگان هنگام انتقال به آموزش مجازی راه اندازی کرده است ، در حالی که Audible بسیاری از عناوین آنها را به صورت رایگان برای کودکان و دانش آموزان ارائه می دهد.

مثالهای دیگر عبارتند از ارائه دهندگان خدمات اینترنت به صورت رایگان برای کمک به اتصال افرادی که از راه دور مطالعه می کنند یا شرکتهای نرم افزاری کنفرانس ویدئویی وسایلی را برای ارتباطات رایگان و آسان فراهم می کنند.

همانطور که می بینید ، مشاغل در سراسر جهان نقش بزرگی در کمک به جهان برای بهبودی از همه گیری ویروس کرونا داشتند ، اما کار هنوز به پایان نرسیده است. امیدوارم این مقاله ایده های خلاقانه ای را به شما و کسب و کار شما ارائه دهد که می توانید از آنها برای پیدا کردن راه بازپس گیری خود استفاده کنید.

Share