کارفرمایان انگلیس چشم انداز کاهش حقوق کارکنان از راه دور را افزایش می دهند – اخبار مالی

یک نظرسنجی نشان می دهد که از هر 10 متخصص انگلستان ، یک نفر می تواند دستمزد خود را کاهش دهد مگر اینکه به دفتر بازگردد.

وب سایت مشاغل CV-Library دریافت که سه چهارم (74.2)) از متخصصان فکر می کنند که اگر کارمندی وقت خود را از راه دور یا در خانه صرف کند ، پیشنهاد کاهش دستمزد را بی انصافی می دانند. و درصورتی که کارفرمای خود به آنها پیشنهاد دهد 69 درصد از آنها تصمیم به ترک شغل خود می گیرند.

یک نفر از 20 نفر (19٪) از 1500 متخصص مورد بررسی احساس کردند که این یک پیشنهاد عادلانه است ، اما تنها در صورتی که کارمند اکنون به صورت تمام وقت از راه دور یا از خانه کار می کند ، در حالی که 6.8٪ احساس می کردند که کاهش حقوق بدون در نظر گرفتن منصفانه است. از تقسیم کار از راه دور

43.4٪ از افرادی که آماده بودند در صورت کاهش حقوق خود در نقش خود بمانند ، 5٪ کاهش حقوق ، 20.7٪ 10٪ کمتر و 5.9٪ با 20٪ کاهش موافقت کردند.

بیش از یک نفر از هر 10 نفر (11.1 درصد) گزارش داده اند که قبلاً کارفرمای آنها به کاهش حقوق احتمالی اشاره کرده بودند.

لی بیگینز ، مدیرعامل و بنیانگذار CV-Library گفت: “با توجه به اعلام دولت در مورد افزایش مالیات از سال 2022 ، تجارت باید با احتیاط پیش رود.” “اگر آنها تصمیم بگیرند که حقوق و مزایای بیشتری را برای کسانی که در خانه کار می کنند تحت تأثیر قرار دهند ، فرصت های زیادی از شرکت ها فراهم می شود که آماده پاسخگویی به نیازهای جویایان کار برتر خواهند بود.”

Share