چگونه می توان یک حرفه وبلاگ نویسی را با بودجه شروع کرد؟ – اخبار مالی

حرفه یک وبلاگ نویس در قرن 21 ظاهر شد و بسیار محبوب شده است. دامنه آن این است که وبلاگ نویسان یک “دفتر خاطرات آنلاین” دارند ، وبلاگی که در آن اطلاعات مربوط به موضوعات مورد علاقه را به اشتراک می گذارند. آنها در مورد شیوه زندگی خود ، مد ، فیلم ، تجارت ، مهندسی نرم افزار می نویسند ، در مورد کشورهایی که بازدید کرده اند صحبت می کنند و عکس ها را به اشتراک می گذارند. انگیزه وبلاگ نویسان این است:

  • تمایل به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد موضوع مورد علاقه.
  • از کسب و کار خود بگویند و آن را تبلیغ کنند.
  • تبدیل وبلاگ به خود یک تجارت و کسب درآمد.

توسعه سریع شبکه های اجتماعی شرایط عالی را برای کسانی که می خواهند وبلاگ نویسی را شروع کنند ایجاد کرده است.

بسترهای وبلاگ نویسی

اگر به فکر وبلاگ نویس شدن هستید ، اما بودجه ای برای آن ندارید ، این مشکلی نیست. سکوهایی مانند متوسط یا روح ممکن است به عنوان نقطه شروع برای شما عمل کند.

  • متوسط ​​- این پلتفرمی است که در آن می توانید مقالات خود را کاملاً رایگان ارسال کنید. محتوا متعلق به شماست ، اما Medium حق استفاده از آن را دارد. به عنوان مثال ، وب سایت می تواند محتوای شما را تغییر داده و ترجمه کند.
  • شبح – در اینجا ، شما صاحب هر چیزی هستید که منتشر می کنید. این یک پلت فرم منبع باز است که هزینه خدمات ارائه شده را به آن پرداخت می کنید. شما سیاست درآمدزایی خود را تعیین می کنید و حتی می توانید محتوای خود را به صورت رایگان به اشتراک بگذارید. Ghost در مقایسه با Medium قابل تنظیم تر است و به شما امکان می دهد محتوا را بهتر مدیریت کنید.

ساخت وبلاگ خود از طریق خراش

اگر از راه حل های آماده برای وبلاگ نویس ها راضی نیستید و پول دارید ، می توانید وبلاگ خود را از ابتدا ایجاد کنید. بسیاری از سازندگان وب سایت یا سیستم عامل های cms وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. در اینجا برخی از آنها آورده شده است:

  • تیلدا – این یک وب سایت سازنده ساده و بصری با تمرکز بر تایپوگرافی است. Tilda بلوک های از پیش طراحی شده ای را برای ایجاد وب سایت شما از ابتدا یا استفاده از قالب های آماده ارائه می دهد. اگر این کافی نیست ، می توانید از قابلیت Zero Block برای طراحی بلوک های خود استفاده کنید.
  • Wix-این یک پلت فرم کشیدن و رها کردن با بیش از 500 الگوی ساخته شده توسط طراح است. این راه حل ها را برای وبلاگ نویسان مانند ابزارهای SEO ، تجزیه و تحلیل وبلاگ ، ویرایش متن و تصویر ، منطقه اجتماع و افزودن نویسندگان متعدد ارائه می دهد. می توانید تبلیغات را نمایش دهید ، برنامه اشتراک داشته باشید و به صورت آنلاین بفروشید. در مقایسه با Tilda ، کاربران بسیار بیشتری دارد.
  • وردپرس – پیشرفته ترین پلتفرم در بین همه. وردپرس فقط یک سازنده وب سایت نیست. این یک پلت فرم CMS کامل با بازار افزونه بسیار غنی است. اگر عملکرد لازم را پیدا نکرده اید ، می توانید افزونه خود را با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP ایجاد کنید.

آیا هنوز فکر می کنید راه اندازی وبلاگ به دلیل کمبود پول غیرممکن است؟ شما فقط باید برای بستری هزینه کنید که بتوانید محتوای خود را به اشتراک بگذارید و در صورت لزوم دوربین خریداری کنید. از خدمات Payday Depot استفاده کنید و تا 5000 دلار برای هزینه های اولیه خود دریافت کنید.

Share