چگونه می توانید در تلفن و پهنای باند خود بیشتر صرفه جویی کنید؟ – اخبار مالی

یک خانواده متوسط ​​بریتانیایی هر ماه به میزان قابل توجهی برای تلفن و صورتحساب های پهنای باند خود هزینه می کند که تا پایان سال هزینه های گزافی را به همراه دارد. بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترفندهای تخصصی استفاده بهینه از معاملات تلفن و پهنای باند مختلف در بازار، بیشتر بخوانید:

  • یکی از مهمترین راه‌های دستیابی به معاملات بودجه، خرید هوشمند و انجام خریدهای مقایسه‌ای است. هر دو بازار پهنای باند و تلفن بسیار مقایسه ای هستند و می توانید در مورد پیشنهادات ارائه دهندگان خدمات مختلف تحقیق کنید. اسکن بررسی های به جا مانده از خریداران گذشته می تواند به شما کمک کند بهترین ارائه دهنده خدمات را که با بودجه شما مطابقت دارد را بسنجید.
  • شرکت های حامل تلفن همراه اغلب تخفیف های سنگینی را به کارمندان خود ارائه می دهند یا خدمات را با نرخ شرکتی ارائه می دهند. اگر با چنین موسسه ای کار می کنید، باید در مورد سیاست های مختلف بازپرداخت پرس و جو کنید. سایر شرکت ها نیز سیاست هایی برای بازپرداخت مبلغی که برای مقاصد کاری خرج شده اند به کارمندان خود دارند. بازرگانان خوداشتغال می توانند قبوض تلفن ثابت، تلفن همراه یا پهنای باند خود را هنگام ارائه اظهارنامه مالیاتی بنویسند.
  • اگر می خواهید مصرف داده تلفن همراه خود را محدود نگه دارید، باید از کانال های Wi-Fi عمومی حداکثر استفاده را ببرید. داده های تلفن می تواند بسیار گران باشد به خصوص در هنگام آپلود یا دانلود فایل های سنگین. شما باید از محدودیت ها آگاه باشید و مراقب باشید که از آن تجاوز نکنید. تلفن‌های همراه اپل، سامسونگ و سایر شرکت‌ها ویژگی داخلی را ارائه می‌کنند که در آن می‌توانید محدودیت‌های داده را به صورت روزانه یا ماهانه تنظیم کنید تا به هیچ وجه از آن تجاوز نکنید. برنامه‌هایی مانند YouTube ویژگی‌های آفلاین را ارائه می‌کنند که در آن کاربران می‌توانند بدون استفاده از اینترنت از قابلیت‌های آن استفاده کنند. یک وسیله عالی برای صرفه جویی در داده های گرانبهای تلفن همراه، دانلود همه لیست های پخش و پادکست ها در صورت اتصال به Wi-Fi عمومی است. برنامه‌های مختلفی که روی آیفون و سایر گوشی‌های شما اجرا می‌شوند تمایل دارند از داده‌ها با به‌روزرسانی در پس‌زمینه استفاده کنند. می‌توانید با غیرفعال کردن استفاده از داده‌های پس‌زمینه مانند پخش خودکار تبلیغات ویدیویی، چنین مصرف داده را تحت کنترل نگه دارید.
  • ما اغلب این اشتباه را مرتکب می شویم که حواسمان را پرت می کنیم در حالی که همتایان کمتر شناخته شده آنها می توانند خدمات مشابه یا حتی بهتری را با هزینه کمتر ارائه دهند.
  • شرکت‌های مخابراتی که گزینه‌های بدون قرارداد را ارائه می‌دهند بهترین گزینه‌ها هستند، زیرا کاربران را در قرارداد قفل نمی‌کنند و اگر طرحی ارزان‌تر و بهتر پیدا کنید، می‌توانند به راحتی لغو شوند. طرح‌های قرارداد به دلیل اخذ هزینه‌های هنگفت فسخ برای شکستن قرارداد بدنام هستند. گاهی اوقات مردم برای بهره مندی از تخفیف های بیشتر، گوشی هایی را با طرح تلفن خریداری می کنند. اما اینها بیشتر حقه هستند و شما باید در طول قرارداد که معمولاً بیش از 24 ماه طول می کشد، هزینه گوشی را بپردازید. باید به هر قیمتی از این کار اجتناب کرد و باید برای صرفه جویی بیشتر، یک برنامه بدون قرارداد و یک گوشی جداگانه تهیه کنید.
  • اگر از قبوض گزاف پهنای باند و تلفن خسته شده اید، باید به تفکیک هزینه آن نگاهی بیندازید. در اینجا ممکن است بتوانید خدمات اضافی ارائه شده غیرضروری را مشخص کنید. در مورد خدمات تلفن، ویژگی هایی مانند پست صوتی پیشرفته، داده نامحدود، کمک اضطراری کنار جاده ای و غیره ممکن است برای همه کاربران مورد نیاز نباشد. در چنین مواردی، می توانید یک طرح جداگانه از یک حامل متفاوت انتخاب کنید.
  • در صورت انتخاب پرداخت های خودکار، بسیاری از اپراتورهای تلفن، بر روی مبلغ قبض تخفیف ارائه می دهند. این می تواند به صرفه جویی قابل توجه در طول زمان خلاصه شود.
  • اما آیا می‌دانستید که پیروی از چند نکته ساده می‌تواند به شما کمک کند پس‌اندازهای هنگفتی داشته باشید که می‌توان آن را به مسیرهای سخت‌تر مانند پیش‌پرداخت خانه، مسافرت یا سرمایه‌گذاری هدایت کرد!

نتیجه

قبوض تلفن و باند پهن هر دو بخش مهمی از بودجه خانواده ما را تشکیل می دهند. پیشنهادات ذکر شده در بالا می تواند به کاهش آن کمک کند. بازار مملو از معاملات ارزان است، چه فقط به دنبال سیم کارت باشید و چه برنامه های داده نامحدود. شما فقط باید به دقت از طریق همان مرور کنید تا معامله ای را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما به بهترین شکل ممکن باشد.

Share