چگونه خدمات حقوقی حرفه ای می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند – اخبار مالی

همه موافقند که خدمات حقوقی ضروری است ، و با این حال ، اکثر مردم اگر بتوانند به آن کمک کنند ، از تماس با آنها اجتناب می کنند. در بیشتر مواقع ، این امر ناشی از درک ناقص یا نادرست از آنچه وکلا در واقع انجام می دهند و میزان هزینه آنها است. اگرچه آگاهی در چند سال گذشته افزایش یافته است ، و ما از اینترنت برای تشکر از آن برخورداریم ، بسیاری از مردم هنوز تصور می کنند که استخدام یک وکیل حرفه ای حقوقی تجملاتی است که فقط افراد ثروتمند و مشهور می توانند از آن اجتناب کنند و اگر افراد عادی درگیر آن باشند در تصادف رانندگی یا به دلیل کارفرمای خود دچار صدمه می شوند ، آنها باید به سادگی خود را با شرایط کنار بگذارند. هیچ چیز نمی تواند دورتر از حقیقت باشد. به همان روشی که همه شایسته درمان توسط یک پزشک خوب هستند ، خدمات حقوقی برای شما و رفاه خانواده شما ضروری است ، و حتی اگر هزینه ای هم داشته باشد ، در دراز مدت برای امور مالی شما بهتر است.

تحلیلی در سال 2017 نشان داد که در ایالات متحده ، میلیون ها نفر سعی می کنند بدون وکیل در سیستم قضایی حرکت کنند ، که اغلب منجر به شکست پرونده آنها می شود. چیزی مشابه در بریتانیا اتفاق می افتد ، جایی که افراد ممکن است “شخصاً طرف دعوا” باشند ، یعنی خود را در دادگاه بدون وکیل یا مشاور حقوقی معرفی کنند. متأسفانه ، به ندرت اتفاق می افتد که طرفین دعوا شخصاً موفق شوند ، زیرا آنها فاقد دانش قانونی و تجربه دادگاه برای ارائه پرونده خود هستند. و علاوه بر این ، اکثر مردم حتی نیازی به نمایندگی از خود در دادگاه ندارند زیرا حقوق خود را نمی دانند و در نهایت هزینه هایی را که باید به عهده شخص دیگری باشد تامین می کنند.

در اینجا آمده است که چرا استخدام یک وکیل حرفه ای ایده بهتری است ، هم برای آرامش خاطر و هم از نظر مالی.

خدمات حقوقی نباید گران باشد. بدون برد و بدون هزینه وکلا مثال کامل هستند

وکلا خیلی گران هستند! ما نمی توانیم یکی را استخدام کنیم!

این بدون شک یکی از رایج ترین دلایلی است که باعث می شود مردم ترجیح دهند در سکوت از بی عدالتی رنج ببرند. با این حال ، دو عامل وجود دارد که آنها در نظر نمی گیرند:

  • ممکن است این تصور را داشته باشید که با استخدام وکیل در حال پس انداز پول هستید ، اما در دراز مدت ، در واقع پول را هدر می دهید. به عنوان مثال ، هزینه های پرداخت وکیل آسیب بسیار کمتر از پوشش هزینه های بستری در بیمارستان است.
  • همه وکلا گران نیستند. به عنوان مثال ، در مثال موارد جراحت شخصی در بالا ، شما نمی توانید هیچ وکیل بدون هیچ گونه حقوقی را بیابید. این وکلا از قبل چیزی از شما نمی گیرند. در عوض ، آنها فقط مبلغ کمی از شما می گیرند ، اما فقط در صورت برنده شدن در پرونده. به طور متوسط ​​، هزینه 25 of از غرامت تضمین شده است و فقط پس از پرداخت غرامت کسر می شود. به این ترتیب ، شما هیچ ریسکی نمی کنید. علاوه بر این ، وکلای بدون برنده معمولاً فقط مواردی را که می دانند شانس واقعی برنده شدن دارند ، در نظر می گیرند. خدمات بدون مزایا یکی از بهترین مواردی است که اخیراً در سیستم قضایی اتفاق افتاده است ، زیرا به مشتریان راه حل های حرفه ای می دهد که در غیر این صورت از آنها سود نمی برد.

نیازی به گفتن نیست ، برخی از مشاوره های حقوقی رایگان است. به عنوان مثال ، می توانید موارد مشابه شما را در یک پلت فرم مشاوره حقوقی رایگان بخوانید و حتی با یک متخصص تماس بگیرید که به شما می گوید آیا پرونده شما ارزش پیگیری در دادگاه را دارد یا خیر. بسیاری از مردم در واقع شگفت زده می شوند که دریابند تصادفاتی که در غیر این صورت انجام می دادند در واقع ارزش ادعا دارد و آنها مستحق جبران خسارت های جسمی و روحی از نظر مالی هستند.

به عنوان مثال ، پس از سر خوردن و افتادن روی سطح مرطوب در محل کار و پیچاندن مچ پا ، ممکن است یک کارمند تصور کند که آنها فقط دست و پا چلفتی هستند و هزینه بازیابی را از جیب خود پرداخت می کنند. با این حال ، اگر سطح مرطوب به هیچ وجه نشان داده نشده باشد ، کارفرما می تواند مقصر باشد ، و کارگر ممکن است مستحق غرامت مالی شود.

مردم اغلب وسعت یک حادثه به ظاهر بی گناه را دست کم می گیرند ، اما پس از صحبت با یک وکیل حرفه ای ، از اینکه متوجه می شوند حق دریافت مبلغ پنج رقمی را دارند ، شگفت زده می شوند. برای مثال تصادف رانندگی را در نظر بگیریم. حتی اگر فقط چند کبود داشته باشید ، هنگام محاسبه خسارت ، وکلا عوامل بیشتری را در نظر می گیرند:

  • بستری و درمان مورد نیاز قربانیان حادثه ، از جمله مراقبت طولانی مدت (یعنی فیزیوتراپی).
  • ضررهای مالی ناشی از از دست دادن قربانی در محل کار.
  • آسیب احساسی. اگر حادثه آسیب زا بود و نیاز به درمان داشت ، غرامت آن را نیز شامل می شود. این پوشش می تواند به سایر افرادی که در این حادثه دخیل بوده اند آسیب جسمی وارد نکرده باشند اما با دیدن مجروحان جدی عزیزان خود آسیب دیدند.
  • تأثیر بلند مدت بر شغل شما. اگر در تصادف به شما صدمه جدی وارد شد و این مانع از انجام کار شما شد ، غرامت بیشتر خواهد بود. یک مثال معروف ، خواننده گلوریا استفان است که اتوبوس تور او توسط یک تریلر تراکتور مورد اصابت قرار گرفت. در این تصادف ، وی دچار آسیب جدی از ناحیه کمر شد که مانع از روی صحنه رفتن او برای یک سال شد و این امر بر زندگی شغلی وی تأثیر گذاشت. او و همسرش علیه شرکت صاحب کامیون شکایت کردند و تقریبا 9 میلیون دلار برنده شدند.

در مورد خدمات حقوقی حق بیمه ، معمولاً آنچه را که برای آن هزینه می کنید دریافت می کنید

همه موارد تحت شرایط و ضوابط وکلای بدون برنده بدون هزینه قرار نمی گیرند. گاهی اوقات ، اگر پرونده کاملاً پیچیده است ، وکیل یا موسسه حقوقی شما ممکن است ساختار پرداخت متفاوتی داشته باشد و خدمات آنها گران تر خواهد بود. در حالی که این هزینه ها ممکن است ترسناک به نظر برسند ، شما معمولاً آنچه را که برای آن هزینه می کنید دریافت می کنید.

اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که به ارزان ترین گزینه بروید و وکیلی را انتخاب کنید که بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می کند ، اما ممکن است در دراز مدت ایده خوبی نباشد ، زیرا ممکن است آن وکیل دارای صلاحیت یا تجربه کافی نباشد. خدمات ممتاز به دلایلی حق بیمه هستند. همانطور که یک پزشک که هیچ تجربه ای ندارد می تواند پول شما را در درازمدت هدر دهد ، یک وکیل بدون صلاحیت نیز می تواند.

Share