چگونه با بازاریابی وابسته مالی شروع کنیم – اخبار مالی

شبکه های وابسته مالی به کاربران اینترنت راه های هوشمندی برای کسب درآمد از مخاطبان خاص خود ارائه می دهند. این شبکه های وابسته به شما این امکان را می دهند که درآمد غیرفعال در تمام ساعات شبانه روز به دست آورید. راه های مختلفی برای تبلیغ یک محصول و افزایش ترافیک در وب سایت وجود دارد: وبلاگ های محبوب، فیس بوک، TikTok، اینستاگرام، سایر شبکه های رسانه های اجتماعی و وب سایت های خبری.

می توانید شبکه های وابسته زیادی را برای کار با آنها پیدا کنید. با این حال، همه آنها به اندازه کافی شایسته توجه شما نیستند. این راهنما شامل بهترین برنامه های وابسته مالی موجود در اینترنت است.

برنامه های شریک چگونه کار می کنند

برنامه های وابسته به لطف این واقعیت که اجرای تعهدات بین تبلیغ کننده و مشتری را تضمین می کنند از چنین محبوبیتی برخوردار هستند. اگر وب‌سایتی یا هر چیز دیگری را در وب راه‌اندازی کنید که بازدیدکنندگان را جذب می‌کند، این یک راه عالی برای کسب درآمد از راحتی خانه‌تان است.

برنامه های وابسته به شما برای یک اقدام خاص در وب سایت پرداخت می کنند: ثبت نام، تأیید پیامک، خرید و ورود کد پستی.

چه طور باید شروع کرد

  • ثبت نام کنید و برای عضویت در برنامه تایید شوید.
  • URL ارجاع را در وب سایت خود، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام یا سایر کانال های ترافیکی قرار دهید. (هر شبکه وابسته دارای یک پیوند وابسته منحصر به فرد است که به وب سایت آن منتهی می شود).
  • برای هر شخصی که در سایت خدمات خرید انجام می دهد، درآمد کسب کنید.

5 برنامه برتر وابسته به فارکس/کریپتو برای کسب درآمد:

1) برنامه وابسته Plus500

Plus500 یک شرکت کارگزاری جهانی است که خدمات تجارت آنلاین را در بازارهای مالی ارائه می دهد.

مزایای همکاری:

دارایی های تجاری: بیت کوین، اتریوم، ریپل، دش و CFD. مدل های پرداخت: CPA. فرکانس پرداخت: ماهانه. حداقل مبلغ برداشت: 150 دلار گزارش تفصیلی ترافیک جذب شده: آره. تست پلت فرم: آره.

2) برنامه شرکای eToro

eToro شرکت پیشرو فین تک در جهان است که طیف گسترده ای از ابزارها را برای تجارت ارائه می دهد.

مزایای همکاری:

پرداخت به ازای هر فروش: 200 تا 400 دلار (بستگی به جغرافیاهای مختلف دارد). فرکانس پرداخت: ظرف 15 روز از پایان ماه. حداقل مبلغ برداشت: 3 FTD. گزارش تفصیلی ترافیک جذب شده: آره. تست پلت فرم: آره.

3) برنامه وابسته AvaTrade

AvaTrade یک کارگزار CFD و فارکس است که در سال 2006 تأسیس شد. این یک محیط معاملاتی امن را برای معامله گران در سراسر جهان فراهم می کند.

مزایای همکاری:

مدل های پرداخت: سهم Rev یا CPA (250 دلار برای هر مشتری) فرکانس پرداخت: ماهانه. حداقل مبلغ برداشت: 400 دلار تست پلت فرم: خیر گزارش تفصیلی ترافیک جذب شده: آره.

4) شبکه وابسته Axela

شبکه وابسته Axela یک شبکه جهانی وابسته به فارکس/کریپتو است که خدمات و ابزارهای حرفه ای را به شرکای خود ارائه می دهد.

مزایای همکاری:

Axela پیشنهادهای جدید را از بیش از 50 تبلیغ کننده مستقیم تبلیغ می کند. محبوب ترین GEOها در سراسر جهان در این برنامه وابسته در دسترس هستند.

مدل های پرداخت: CPA، CPL و CRG. فرکانس پرداخت: هفتگی. حداقل مبلغ برداشت: 100 دلار راه حل های پرداخت: بیت کوین، تتر، اتریوم، سرمایه داری و غیره. گزارش تفصیلی ترافیک جذب شده: آره. تست پلت فرم: آره.

5) شبکه وابسته Aivix

Aivix یکی از بزرگترین برنامه های وابسته در زمینه رمزنگاری است.

مزایای همکاری:

Aivix فقط با تبلیغ کنندگان مستقیم و تأیید شده کار می کند. شبکه وابسته ترافیک بیش از 100 کشور را می پذیرد.

مدل های پرداخت: CPA، CPL. فرکانس پرداخت: هفتگی. حداقل مبلغ برداشت: 1000 دلار راه حل های پرداخت: Wire، PayPal، Capitalist، WebMoney، Paxum، Exmocode، Bitcoin، Ethereum، Megapush، ZaleyCash، Tether. گزارش تفصیلی ترافیک جذب شده: آره. تست پلت فرم: آره.

نتیجه

فعلاً همین است! همانطور که می بینید، انتخاب بزرگی از برنامه های وابسته به فارکس/کریپتو در اطراف وجود دارد. تجربه ما به ما این امکان را می دهد که بگوییم اگر ترافیک کیفی ایجاد کنید، نتیجه خواهد داد.

تیم ما به نظارت بر شبکه های مختلف وابسته مالی ادامه می دهد و لیست را به روز می کند. حتما به زودی دوباره چک کنید.

Share