چگونه ارزش ملک را افزایش دهیم – اخبار مالی

فروش خانه یکی از مهمترین تصمیمات زندگی شماست و اگر به دنبال ارزش افزودن به ملک فعلی خود هستید، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید که باعث افزایش قیمت می شود.

در اینجا برخی از بهترین راه ها برای افزودن ارزش به خانه شما آورده شده است.

زیرزمین کثیف خود را تبدیل کنید

تبدیل زیرزمین خود به اتاق خواب یا فضای نشیمن می تواند ارزش ملک شما را تا 30 درصد افزایش دهد. این یکی از کم‌پیچیده‌ترین تغییراتی است که می‌توان انجام داد، زیرا به اجازه برنامه‌ریزی نیازی ندارید یا نیازی به ایجاد هرگونه تغییر عمده‌ای ندارید. با این حال، مفید است که یک متخصص بیاید و نگاه کند تا ببیند آیا همه چیز در بهترین حالت قرار دارد یا خیر.

انبار خود را پاک کنید!

تبدیل خانه شما به اتاق خواب یا فضایی آرام می تواند ارزش ملک شما را تا 15 درصد افزایش دهد، به خصوص اگر شامل حمام اختصاصی باشد. بسیاری از زیر شیروانی ها را می توان بدون مجوز برنامه ریزی تبدیل کرد، اما بهتر است اگر یک متخصص بیایید و نگاه کنید. آخرین چیزی که می خواهید این است که هنگام خواب از روی زمین بیفتید!

کف خود را تعویض کنید

جایگزین کردن کف قدیمی خود با چیزی “بالاترین” می تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد. بنابراین، از شر فرش کرم قدیمی خود خلاص شوید و به جای آن، کف خود را با چوب سخت جایگزین کنید. چوب جامد، گردو و مهندسی شده، کف‌های شگفت‌انگیزی هستند، به خصوص اگر به سبک شاه ماهی یا شورون چیده شوند. اگر نمی توانید چوب جامد بخرید، کفپوش وینیل را برای چیزی که دقیقاً شبیه چوب است انتخاب کنید. این برای خانه های خانوادگی با ویژگی های مقاوم در برابر آب عالی است.

هنرستان ها

هنرستان ها برای آن دسته از گردهمایی های خانوادگی و غلتیدن روی مبل عالی هستند. آنها همچنین برای افزودن ارزش به ملک شما نیز عالی هستند! بزرگترین جنبه یک هنرستان، شیشه است، بنابراین مطمئن شوید که گزینه های خود را عاقلانه بررسی می کنید. شیشه دوجداره یک انتخاب عالی برای افزایش ارزش خواص شما است. اما اگر می‌خواهید مسیر بیشتری را طی کنید، شیشه‌های کنترل خورشیدی یا شیشه‌های خود تمیز شونده را انتخاب کنید.

به باغ خود جان تازه ای بدهید!

باغ ها راه بسیار خوبی برای افزایش ارزش ملک شما هستند و اگر در شهری زندگی می کنید که فضا محدود است، باید از آن نهایت استفاده را ببرید، به خصوص اگر قصد فروش دارید. ساخت یک عرشه چوبی یا پاسیو راهی عالی برای افزایش ارزش ملک شماست. نه تنها فضای بیشتری برای سرگرمی اضافه می کند، بلکه خانه شما را کامل می کند.

ما امیدواریم که این تبدیل ها به شما کمک کند مقداری ارزش به ملک خود بیافزایید! اگر نکته ای دارید در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Share