چقدر طول می کشد تا خانه خود را با حراج بفروشید – اخبار مالی

آیا آماده فروش خانه خود هستید؟ ممکن است بخواهید در مورد قرار دادن آن زیر چکش فکر کنید.

حراج یکی از روشهای متداول برای فروش املاک است ، همانطور که در مقاله اخیر روزنامه گاردین گزارش شده است ، و سایر گزینه های اصلی استفاده از نماینده املاک یا فروش آن به خریدار مسکن سریع است. این امر به این دلیل است که گاهی اوقات می تواند یک راه عالی برای صاحبان خانه باشد تا با فروش خود سود خوبی کسب کنند ، در صورتی که چندین نفر به خرید ملک علاقه مند هستند و سعی می کنند برای خرید آن از یکدیگر پیشی بگیرند.

داستانهای زیادی درباره افرادی وجود دارد که خانه های خود را زیر چکش قرار داده و سپس با قیمت فروش نهایی بسیار بیشتر از هر ارزشی که حراج مزایده را شروع کرده است ، به دست آورده اند. فقط باید به خاطر داشته باشید که این نوع فروش خانه تا حدودی ناشناخته است ، و شما هرگز نمی دانید دقیقاً چقدر می توانید انتظار داشته باشید که درآمد خود را بدست آورید ، اگر ملک شما حتی پیشنهادی دریافت کند. به همین دلیل بسیار مهم است که بودجه شما برای فروش خانه شما این نتایج را در نظر بگیرد.

وقتی خانه خود را حراج می کنید ، تقریباً مانند حراج برای اقلامی مانند عتیقه جات است. شما با یک شرکت حراج خاص ، که به آن خانه حراج نیز می گویند ، تماس می گیرید و آنها ملک شما را با قیمت اولیه برای شروع مناقصه فهرست می کنند. هنگامی که شخصی پیشنهاد قیمت را ارائه می دهد ، هدف این است که شخص دیگری نیز بخواهد ملک شما را بخرد ، بنابراین آنها پیشنهاد خود را با قیمت بالاتری انجام می دهند. در حالت ایده آل ، این امر تا زمانی ادامه می یابد که هیچ کس دیگر پیشنهاد ندهد ، و هنگامی که حراجی می گوید “رفتن ، رفتن ، رفتن” و ضربه زدن به خانه خود ، خانه شما فروخته شده تلقی می شود.

امیدوارم پیشنهاد نهایی پیشنهادی باشد که ارزش آن به میزان قابل توجهی بیشتر از حداقل قیمت ذخیره اولیه است که در آن خانه یا آپارتمان خود را برای فروش ذکر کرده اید. اما اگر در حراج خریدار ملک خود را با موفقیت پیدا کنید ، چطور؟ تکمیل فروش چقدر طول می کشد؟

فروش خانه در حراج چندین هفته قبل و بعد از آن به طول می انجامد

اگر تصمیم دارید خانه خود را از طریق حراج بفروشید ، دو دوره زمانی مهم وجود دارد. اولین مورد مربوط به حراج است. هنگامی که با یک خانه حراج تماس می گیرید و موافقت می کنید که خانه خود را از طریق خدمات آنها بفروشید ، این لحظه ای نخواهد بود.

در عوض ، حراجی فهرستی از املاک شما تهیه می کند که معمولاً شامل عکس از نمای بیرونی و داخلی ، اطلاعات مکتوب در مورد جزئیات اصلی خانه مانند تعداد اتاق خواب و اندازه کلی آن و حداقل قیمت ذخیره است. این کمترین ارزش ممکن است که از فروش ملک خود راحت هستید. حراجدار این فهرست را به صورت آنلاین ، در روزنامه های محلی و جاهای دیگر در هفته های قبل از حراج برگزار می کند تا بتواند تا حد ممکن از خریداران احتمالی جلب توجه کند. می توانید انتظار داشته باشید که این فرآیند از ابتدا تا انتها حدود چهار هفته طول بکشد.

سپس حراج به خودی خود انجام می شود و اگر خانه شما حداقل یک پیشنهاد به قیمت ذخیره اولیه دریافت کند ، این توافق نامه برای خرید ملک یک قرارداد قانونی تلقی می شود. تنها چیزی که باقی می ماند این است که وکیل شما با نماینده قانونی خریدار همکاری کند تا مدارک قانونی مورد نیاز را به عنوان بخشی از فرایند فروش تکمیل کند و زمان بندی این امر می تواند متفاوت باشد.

هیچ قانون خاصی برای سرعت فروش ملک حراج شده وجود ندارد. بسیاری از خانه های حراج ایجاب می کنند که مناقصه گران برنده خرید ملک را حداکثر تا 28 روز از تاریخ حراج به اتمام برسانند. سایر حراجی ها ممکن است نیاز داشته باشند که این روند با برنامه ای سریعتر انجام شود. به عنوان مثال ، خانه حراج Athawes Son & Co که در لندن مستقر است اما املاک خود را در انگلستان ، اسکاتلند و ولز به فروش می رساند ، خریداران آن باید خرید خانه را ظرف 20 روز پس از حراج نهایی کنند.

اگر قصد فروش حراج برای فروش ملک خود را دارید ، باید با خانه های حراج خاصی تماس بگیرید و از آنها بخواهید که چه مهلتی را برای تکمیل فروش موفق تعیین کرده اند.

مراحل ویژه فروش خانه از طریق حراج چیست؟

اگر زمان فروش برای حراج به نفع شما باشد ، بسیار مهم است که مراحل مختلف فروش خانه خود را از طریق این روش نیز بدانید. هیچ یک از مراحل بسیار پیچیده نیستند و معمولاً می توانید انتظار فروش یک فرآیند نسبتاً ساده را داشته باشید.

 1. چندین ارزیابی دریافت کنید
  در ابتدای فرایند حراج ، همیشه باید از چندین حراجی بخواهید که به طور رایگان از منزل شما ارزیابی کنند ، در این صورت حداقل قیمت مناسب برای املاک و همچنین اطلاع از هزینه هایی که ممکن است از شما بگیرند را به شما پیشنهاد می دهند.
 2. به حراج کننده آموزش دهید

  وقتی خانه حراج را برای فروش خانه خود انتخاب می کنید ، باید به طور رسمی به آنها دستور دهید تا با امضای شرایط نامزدی ، ملک شما را برای فروش به بازار عرضه کنند. این بدان معناست که شما مجوز قانونی خود را برای آنها برای ادامه تلاش برای فروش خانه خود می دهید.

 3. بسته قانونی تهیه کنید

  در مرحله بعد ، باید از وکیل خود بخواهید که یک بسته حقوقی شامل اطلاعات حیاتی برای پیشنهاد دهندگان حراج در مورد خانه شما ، از جمله نتایج هرگونه جستجو در ملک و همچنین بسیاری از حقایق مهم دیگر در مورد خانه ، تهیه کند.

 4. ملک را تبلیغ کنید

  مسئولیت حراج بر عهده این شرکت است: هنگامی که به آنها دستور داده شد خانه شما را بفروشند و بسته قانونی کامل شود ، آنها خانه یا آپارتمان شما را در وب سایت خانه حراج و جاهای دیگر تبلیغ می کنند و سعی می کنند توجه داوطلبان احتمالی را جلب کنند.

 5. تعیین قیمت ذخیره

  شما و حراج باید در مورد قیمت ذخیره توافق کنید ، که حداقل مبلغی است که می توانید فروش خانه خود را بپذیرید. اطمینان حاصل کنید که پس از کسر هزینه های حراج ، این قیمت را در سطحی قرار می دهید که با آن راحت هستید.

 6. میزبانی حراج

  باز هم ، این وظیفه حراجگذار است ، اما هر زمان که تاریخ حراج فرا رسید ، میزبانی آن بر عهده آنها خواهد بود. برخی از حراجی ها فروش خود را بصورت حضوری برگزار می کنند ، برخی بصورت آنلاین پخش می شوند و برخی دیگر هر دو رویکرد را با هم ترکیب می کنند.

 7. فروش را کامل کنید

  اگر در فروش خانه خود در حراج موفق باشید ، به طور معمول حداقل 28 روز فرصت دارید تا پیشنهاد دهنده برنده تمام مراحل خرید ملک شما را تکمیل کند. با این حال ، برخی از خانه های حراج زمان زیادی را به خریدار می دهند.

روشهای سریعتری برای فروش خانه در مقایسه با حراج وجود دارد

اگر زمان فروش خانه شما از طریق حراج برای موقعیت خاص شما بسیار طولانی است ، هنوز راههای سریعتری برای یافتن خریدار ملک وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید با یک شرکت خرید سریع خانه تماس بگیرید. این مشاغل ، مانند LDN Properties مستقر در لندن ، راهی ساده و ساده برای دریافت پیشنهادات رقابتی و سریع برای فروش خانه ها یا آپارتمان های مستقل یا اجاره ای خود ارائه می دهند.

یکی از دلایلی که مردم از خریداران سریع املاک استفاده می کنند این است که آنها به طور کلی می توانند کل فرایند خرید خانه را در عرض چند هفته به اتمام برسانند – و این شامل مالک خانه است که عواید و قراردادهای مبادله شده را دریافت می کند. این می تواند بسیار سریعتر از زمان انتظار برای حراج یک ملک باشد و همچنین در صورت فروش خانه در حراج ، با تاخیر بیشتری مواجه می شود. و اغلب در مقایسه با استفاده از نماینده املاک ، جایی که ممکن است ملک ماهها یا بیش از یک سال به فروش نرسد ، فروش این روش بسیار سریعتر است.

همچنین حراجی ها برای کارهایی که در یافتن خریدار ملک شما انجام می دهند ، کمیسیون دریافت می کنند. اما خریداران معتبر سریع هرگز چنین هزینه هایی را دریافت نمی کنند ، بنابراین می توانید سود خود را از فروش خانه به حداکثر برسانید و از آنها به جای امتحان شانس خود با حراج ، استفاده کنید.

تصمیم درست بستگی به نیازهای فردی شما دارد. برخی از صاحبخانه ها فروش املاک خود را در اسرع وقت در اولویت قرار می دهند ، در حالی که برخی دیگر مایلند زمان بیشتری را صرف فروش کنند تا زمانی که به ارزش دقیق مورد نظر برای خانه یا آپارتمان خود برسند. اگر هدف اصلی شما از فروش خانه شما یافتن خریدار در کمترین زمان ممکن است ، ممکن است بخواهید به جای استفاده از یک شرکت حراج سریع برای فروش از طریق حراج ، به فکر استفاده از یک شرکت خرید سریع ملک باشید.

با این حال ، اگر بتوانید برای فروش خانه خود از طریق حراج وقت بگذارید ، می توانید گزینه خوبی برای رسیدن به سود زیاد از فروش باشید.

Share