چرا مردم در استخدام یک سرویس حذف زباله حرفه ای تردید دارند؟ – اخبار مالی

همه ما می دانیم که چقدر هزینه ترخیص خانه به یک جنبه حیاتی از زندگی ما تبدیل شده است تا اطمینان حاصل کنیم که منابع طبیعی ما برای آینده حفظ می شود و محیط زیست ما تمیزتر می شود.

از آنجایی که همه ما در برابر محیط زیست مسئولیت مشترک داریم، همه ما باید اطمینان حاصل کنیم که زباله ها به درستی مدیریت و به شیوه ای ایمن و مسئولانه دفع می شوند. با این حال، برخی از افراد مدیریت زباله ها را به تنهایی دشوار می دانند و در استخدام یک سرویس حذف زباله حرفه ای برای این کار مردد هستند.

در نتیجه، ما فهرستی از نکاتی را گردآوری کرده‌ایم که ممکن است به شما در پاسخ به این سوال کمک کند که چرا مردم در استخدام یک سرویس حذف زباله حرفه‌ای تردید دارند.

چرا مردم در استخدام یک سرویس حذف زباله حرفه ای تردید دارند؟

گرونه

هزینه اولین و مهم‌ترین ملاحظه هنگام انتخاب خدمات حذف زباله است و بسیاری از مشتریان هنگامی که از قیمت درخواستی خود مطلع می‌شوند به سادگی در آنجا توقف می‌کنند.

هزینه خدمات حذف زباله ممکن است متفاوت باشد، اما هرچه شرکت تخلیه زباله بهتر باشد، هزینه بیشتری خواهد داشت. زیرا اگر سازمان یک سرویس جمع آوری زباله قانونی باشد، ممکن است تعداد زیادی از کارکنان بیمه شده را استخدام کنند.

همچنین، اگر زباله های زیادی برای دور ریختن دارید، ممکن است ون تخلیه مجبور باشد چندین سفر در اطراف ملک شما انجام دهد تا همه چیز را جمع آوری کند، که ممکن است به مقدار قابل توجهی پول اضافه شود.

برخی از شرکت‌های حمل‌ونقل نه تنها برای سفرها، بلکه برای مقدار زباله‌هایی که از خانه شما جمع‌آوری می‌کنند نیز هزینه می‌گیرند و در نتیجه مبلغ زیادی را دریافت می‌کنند که بسیاری از مشتریان حاضر به پرداخت آن نیستند.

نابهنگام است

هنگامی که یک سرویس حذف زباله را استخدام می کنید، می خواهید بدانید که به موقع می رسد و همه زباله های شما را با خود در ون حمل می کند. با این حال، چنین نیست. از آنجایی که این یک سرویس حذف زباله است، قبل از رسیدن به شما باید چندین مکان را بازدید کند، بنابراین نمی توانند زمان دقیق رسیدن را به شما ارائه دهند.

این می تواند برای بسیاری از افرادی که می خواهند کارها را در یک زمان خاص انجام دهند تا بتوانند وقت خود را صرف انجام کارهای دیگر کنند، یک نقطه ضعف باشد. اما آنها فقط هر زمان که بخواهند ظاهر نمی شوند. آنها به شما یک پنجره دو ساعته می دهند که هر لحظه می توانند در آن برسند و تمام زباله هایی را که در وسیله نقلیه آنها انباشته کرده اید جمع آوری کنند.

آنها همه اقلام را نمی گیرند

وقتی سرویس زباله‌دانی برای جمع‌آوری زباله‌هایی که انباشته کرده‌اید وارد می‌شود، به احتمال زیاد چیزی را که شما باید ارائه دهید، نپذیرند.

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید از شر تشک خلاص شوید، احتمالاً آن را نخواهند گرفت، و همه اینها ممکن است در هنگام استخدام آنها به عنوان بخشی از تمایل شما برای خلاص شدن از شر چیزهایی که انجام می‌دهید، بسیار آزاردهنده باشد. نیاز نیست

بنابراین، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که آن‌ها هر چیزی را که می‌خواهید انتخاب می‌کنند، از قبل به آن‌ها بگویید چه چیزی دارید و چه چیزی می‌خواهید از شر آن خلاص شوید. این ممکن است یکی از دلایلی باشد که برخی از افراد در استفاده از خدمات حرفه ای حذف زباله مردد هستند.

ایمنی

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود افراد برای شرکت در خدمات حذف زباله حرفه‌ای مردد باشند این است که هنگام استخدام سرویس حذف از یک شرکت معتبر هیچ نگرانی ایمنی وجود ندارد زیرا معمولاً تجهیزاتی را با خود حمل می‌کنند.

با این حال، اگر یک کسب و کار حذف زباله را انتخاب کنید که به دلیل پول زیاد قابل اعتماد نیست، این خطر وجود دارد که اگر تجهیزاتی نداشته باشند، هر چیزی را در ملک شما خراب کنند که مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. که ممکن است برای شما بسیار بیشتر از استخدام یک سرویس هزینه داشته باشد.

در نتیجه، وقتی افراد چنین داستان هایی را می شنوند، اعتماد خود را به شرکت های جمع آوری زباله از دست می دهند و از استفاده از آنها خودداری می کنند.

روند

همانطور که قبلاً گفته شد، شرکت‌های حذف زباله یک چارچوب زمانی دو ساعته ارائه می‌کنند که در آن می‌آیند و زباله‌های انباشته شده را جمع‌آوری می‌کنند. در نتیجه، به احتمال زیاد دو ساعت انتظار خود را برای رسیدن ون سرویس از دست خواهید داد، بنابراین ممکن است زباله ها را دور بریزید و به سایر تعهدات خود ادامه دهید.

نه، اینطور نیست. زمانی که آنها می آیند، روند حذف زباله از کامیون ممکن است زمان زیادی ببرد. هرچه زباله بیشتری در محل خود داشته باشید، مدت زمان بیشتری از کارکنان خدمات برای انتقال صحیح آن به وسیله نقلیه طول می کشد که باعث می شود قرار ملاقات خود را از دست بدهید.

مجموعه بدون تماس: نقطه ضعف

در حالی که خدمات حذف زباله وجود دارد که می تواند زباله های انباشته شده را به تنهایی حذف کند تا مجبور نباشید، خدماتی نیز وجود دارد که زباله هایی را که می خواهید از شر آنها خلاص شوید به روشی کاملا غیر تهاجمی جمع آوری می کند.

در نتیجه باید زباله ها را به صورت دستی به داخل ماشین منتقل کنید که ممکن است مشکل ساز باشد. در حین حمل زباله به ماشین، ممکن است صدمات زیادی به شما وارد شود.

همه اینها شانس آسیب دیدگی شما را افزایش می دهد و منطق افراد را در اولویت قرار ندادن سلامت خود به چالش می کشد. در نتیجه، مصرف کنندگان کمتر از خدمات دفع زباله بدون تماس استفاده می کنند، که ممکن است منجر به کبودی شود.

همه چیز دور ریخته نمی شود

بنابراین، چرا افراد می خواهند چیزهایی را دور بیندازند در حالی که می توانند آنها را اهدا کنند و دیگران را مجبور به استفاده از آنها کنند؟

دلیل دیگری که چرا مردم در استخدام خدمات حرفه ای مردد هستند این است که اکثر اقلامی که ارائه می دهند بازیافت یا استفاده نمی شوند. در عوض، بیشتر آن به سازمان‌های غیردولتی (NGO) اهدا می‌شود، به‌ویژه اقلامی که به نظر می‌رسد کیفیت کافی برای بازیافت ندارند.

مردم دریافتند که ارائه خیریه در قالب توزیع چنین محصولات مستعملی که ممکن است توسط شخص دیگری مجددا استفاده شود، جایگزین بهتری نسبت به دور انداختن آنها در خدمات است.

مدیریت پسماند کلید است

ما به هفت دلیل برای اینکه مردم در پاسخ به درخواست شما از استخدام یک سرویس حذف زباله حرفه ای تردید دارند، آمده ایم.

Share