چرا بیمه درمانی باید بخشی از برنامه مالی شما باشد – اخبار مالی

بیمه درمانی چیزی است که ممکن است آن را جنبه مهمی از زندگی خود ندانید. به هر حال، دولت یک برنامه مدیکر دارد که شما را برای هر یک از نیازهایتان پوشش می دهد. اگر شما در سطح درآمدی که توسط دولت تعیین شده است باشید، ممکن است چنین باشد.

به عنوان یک تجدید برای شما، محدودیت ها در حال حاضر به شرح زیر تنظیم شده است.

  • اگر مجرد هستید 90000 دلار در سال
  • 180000 دلار در سال اگر مجرد نیستید
  • 1500 دلار برای هر کودک پس از اولین فرزند.

اگر بالاتر از این سطوح درآمدی هستید، باید یک سیاست مراقبت بهداشتی بگیرید تا از پرداخت 1.5٪ از درآمد خود به عنوان عوارض در پایان سال جلوگیری کنید. اگر سخت کار کنید و درآمد خوبی به خانه بیاورید، این می تواند بخش بزرگی از تغییر شما باشد.

برای کسانی از شما که زیر این سطوح درآمدی هستند، می توانید برای پوشش تمام مشکلات خود به سیستم بهداشت دولتی تکیه کنید. ممکن است راه حلی به نظر برسد زیرا باید هر سال 2٪ مالیات برای آن پرداخت کنید. با این حال، باید دوباره فکر کنید. Medicare دارای محدودیت‌ها و محدودیت‌هایی است که می‌تواند صورت‌حساب‌های پزشکی را به اندازه کافی برای شما به همراه داشته باشد که شما را به سمت ویرانی مالی سوق دهد.

برای درک اینکه چرا ضروری است که بیمه درمانی بخشی از برنامه مالی شما باشد، ابتدا باید تعریف کنیم که چیست. بار دیگر، با توجه به وب سایت دولت، بیمه درمانی یک سیاست پوشش خصوصی است که مسائلی را پوشش می دهد که Medicare آن را پوشش نمی دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک بیمار خصوصی در یک بیمارستان دولتی یا در یک مکان خصوصی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی انتخابی خود درمان شوید.

برنامه مالی سندی است که وضعیت مالی فعلی شما، برنامه های شما برای آینده و مسیرهایی را که برای رسیدن به هدف نهایی خود یعنی امنیت مالی جامد طی خواهید کرد، شرح می دهد. این کار بدون یک طرح بیمه درمانی خوب امکان پذیر نیست. به یک سایت آنلاین بروید و سیاست های بیمه درمانی را با هم مقایسه کنید تا ببینید چه چیزی وجود دارد و چگونه می تواند به شما کمک کند تحت پوشش باشید.

شاید تا الان سرت را تکان می دهی و با من دعوا می کنی. مسائل بهداشتی برای همه ما اتفاق می افتد. مهم نیست چقدر سالم زندگی می کنید. مهم نیست چقدر ورزش می کنید. مهم نیست کی هستی. مسائل پزشکی پیش می آید و شما را با صورت حساب های معوقه باقی می گذارد. صورت‌حساب‌هایی که به اندازه‌ای بزرگ هستند که شما را در موقعیت مالی قرار می‌دهند که شما را از هدف برنامه‌تان عقب می‌اندازد.

هر چیزی که پیامدهای پولی دارد باید به برنامه مالی شما اضافه شود. بودجه را به طور متوسط ​​هزینه کنید که مسائل بهداشتی ممکن است برای شما در هر سال هزینه داشته باشد. مبلغ حق بیمه ای را که شرکت بیمه قرار است از شما دریافت کند را اضافه کنید.

مقداری از تغییرات را در مقادیر در نظر بگیرید زیرا ممکن است در برخی سالها مجبور نباشید بیش از نگهداری اولیه به پزشک مراجعه کنید. سال‌های دیگر ممکن است به دلیل یک عمل جراحی اورژانسی، خود را ساکن یک اتاق بیمارستان بیابید. همچنین فراموش نکنید که Medicare برخی از خدمات آمبولانس را در صورت نیاز پوشش نخواهد داد. آنها همچنین نیازهای دندانی یا نوری را پوشش نمی دهند.

هر صورت حساب جمع می شود. هر صورت حسابی که می توانید از آن اجتناب کنید به شما کمک می کند تا به اهداف مالی خود که در برنامه شما تعیین شده است برسید. یک سیاست بهداشتی خوب، صورت‌حساب‌های پزشکی شما را دور نگه می‌دارد، به شما این امکان را می‌دهد که به حرکت به سوی هدف خود ادامه دهید، یا شما را بالاتر از نقطه‌ای که از نظر مالی با ثبات هستید، بالاتر از نقطه بدون بازگشت نگه دارد.

تنها یک کسری از ثانیه طول می کشد تا زندگی شما به دلیل مشکلات پزشکی سقوط کند. تحت پوشش باشید و از مشکلاتی که می توانند ایجاد کنند اجتناب کنید. از پرداخت جریمه در پایان سال خودداری کنید. یک خط مشی بهداشتی بگیرید و به حرکت رو به جلو در زندگی ادامه دهید، با این آگاهی که اگر اتفاقی برای شما یا عزیزانتان بیفتد تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

Share