پنج دلیل که چرا سلامت و ایمنی م aثر یک انتخاب تجاری خوب است – اخبار مالی

سلامت و ایمنی بخش اساسی تجارت در همه صنایع است. صرف نظر از محیط کار ، کارکنان باید از خطرات و خطرات مختلف محافظت شوند. در حالی که سطح خاصی از سلامتی و ایمنی یک الزام قانونی در انگلستان است ، اجرای سیاست ها و رویه های م effectiveثر به دلایل مختلف یک انتخاب تجاری خوب است. بیایید برخی از این موارد را بررسی کنیم.

کارکنانی که احساس امنیت و امنیت می کنند باید مولدتر باشند و روحیه بهتری داشته باشند. چه این امنیت از لباس کار یا تجهیزات کارکنان محافظ ناشی می شود ، این می تواند به بهبود کیفیت و حجم کارهای تکمیل شده کمک کند زیرا کارکنان می توانند به جای نگرانی در مورد ایمنی خود ، بیشتر بر شغل مورد نظر تمرکز کنند. افزایش بهره وری می تواند چندین تأثیر مثبت بر مشاغل گسترده داشته باشد ، از جمله رضایت بیشتر مشتریان و سودآوری بیشتر.

به دنبال بهره وری ، کارکنان از نقش روزانه خود رضایت بیشتری خواهند داشت و بنابراین تمایل کمتری برای از دست دادن روزهای کاری غیر ضروری و یا ترک شرکت خواهند داشت. این برای روحیه تیم حیاتی است و می تواند به ایجاد نیروی کار قوی تر و منسجم کمک کند. باز هم ، مزایای متعددی از این برای یک کسب و کار وجود دارد ، مانند هزینه های پایین تر استخدام و ظرفیت ثابت تر.

تصادفات ، اشتباهات و صدمات می تواند هزینه های هنگفتی را در هزینه های حقوقی و بیمه برای یک مشاغل به همراه داشته باشد. سلامت و ایمنی م inثر در محل کار می تواند به کاهش بسیاری از خطرات کارکنان و در نتیجه کاهش دفعات و شدت حوادث کمک کند. اجتناب از این موقعیت ها می تواند مبالغ قابل توجهی را در یک تجارت صرفه جویی کند که می تواند در جاهای دیگر سرمایه گذاری شود.

هر کسب و کاری دارای شهرت است ، خواه از دیدگاه کارکنان ، مشتریان یا اعضای عمومی. هر کس که از نظر بهداشت و ایمنی دچار ضعف است ممکن است کارفرمایان جذابی باشد که می تواند بر تلاش های استخدامی و عملکرد کلی تأثیر بگذارد. شهرت بد همچنین ممکن است مانع توسعه تجارت و فروش شما شود زیرا مشتریان و مشتریان اغلب قبل از پرداخت هزینه خدمات ، خطرات را در نظر می گیرند. از طرف دیگر ، شهرت خوب می تواند متقاضیان متنوع و با کیفیت بیشتری را برای استخدام جذب کند و می تواند برای اهداف بازاریابی استفاده شود.

همه مزایای فوق به عنوان یک هدف تجاری مهم – پایداری – تأمین می شود. صاحبان مشاغل و سرمایه گذاران نه تنها نمی خواهند پول دربیاورند ، بلکه می خواهند تا مدت ها در آینده به کسب درآمد بپردازند. افزایش بهره وری ، بهبود روحیه کارکنان و افزایش شهرت کسب و کار شما همه گام های خوبی در جهت یک محیط کار مترقی و پایدار است. تجارت اغلب می تواند یک حلقه با فضیلت باشد ، بنابراین بهبود استانداردهای سلامتی و ایمنی شما می تواند تأثیر قابل توجهی بر بقیه مشاغل شما و فراتر از آن داشته باشد.

Share