نکات هوشمند برای مدیریت کارآمد منابع مالی – اخبار مالی

حفظ وضعیت مالی ما چیزی است که همه ما باید در آن خوب عمل کنیم ، مهم نیست چقدر درآمد دارید. این که آیا احساس می کنید درآمد کافی برای پس انداز م effectiveثر ندارید و فقط می توانید هزینه اجاره خود را پرداخت کنید و لوازم ضروری خریداری کنید ، یا آنقدر درآمد دارید که نیازی به نگرانی در مورد هزینه های خود ندارید ، متوجه خواهید شد که مقداری زمان دقیقاً مشخص می کند که چه چیزی را خرج می کنید و چه چیزهایی را می توانید حذف کنید در واقع می تواند مقدار قابل توجهی از پول شما را ذخیره کند. در اینجا بهترین نکات ما برای مدیریت سریع و آسان امور مالی شما آمده است.

وضعیت مالی خود را تجزیه و تحلیل کنید

هنگام مشاهده حساب بانکی خود ، احساس اضطراب و ترس غیر معمول نیست. این ممکن است وسوسه کننده باشد که سر خود را در شن و ماسه بگذارید و موضوع را به طور کامل نادیده بگیرید ، اما این در طولانی مدت به شما کمک نمی کند ، همانطور که احتمالاً متوجه خواهید شد. اکنون ، وقت آن است که آنچه را که در آینده وارد می شوید ، و آنچه از حساب های بانکی شما خارج می شود ، و همچنین هر گونه پس انداز که دارید ، بررسی کنید. هنگامی که ایده خوبی در این مورد پیدا کردید ، حتی ممکن است دریابید که وضعیت شما آنقدرها هم که می ترسیدید بد نیست.

برنامه های بودجه و صفحات گسترده

تمام تراکنش های مالی خود را در یک صفحه گسترده بودجه وارد کنید و همه چیزهایی را که پس از پرداخت همه ضروریات شما باقی می ماند ، از جمله بازپرداخت اجاره یا وام مسکن ، غذا و صورتحساب محاسبه کنید. در حالت ایده آل ، باید یک رقم مثبت پس از این را مشاهده کنید ، که می تواند به گلدان های اختیاری یا پس انداز شما اختصاص یابد. هرچه بتوانید جزئیات بیشتری را در این برنامه ها و صفحات گسترده قرار دهید ، بهتر است و این می تواند نگرانی های پولی شما را کاملاً جبران کند ، زیرا به شما کمک می کند به راحتی پول خود را برای خریدهای خاص تشخیص دهید و همچنین به شما کمک می کند تا دریابید که چه چیزی می توانید قطع کردن

یک حساب بانکی خوب انتخاب کنید

انتخاب حساب بانکی شما به ویژه امروز یک تصمیم اساسی است. در حالی که ممکن است وسوسه شوید از یکی از بزرگترین بانک های بزرگ استفاده کنید ، در واقع گزینه های زیادی وجود دارد که می تواند خدمات عالی و دسترسی به پول شما را ارائه دهد. بانک های آنلاین مانند Starling و Monzo برای کاربران گلدان یا فضاهایی را فراهم می کنند که در آنها می توانید منابع مالی خود را تقسیم بندی کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کرده و خود را برای پرداخت های مهم دیگر کوتاه نگه دارید. به عنوان مثال ، هنگامی که حقوق می گیرید ، می توانید قبض های ضروری خود را گذاشته و پول را در یک فضای خاص اجاره کنید ، تا بدانید ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، آن پول را در موعد مقرر آماده خواهید کرد.

رسیدگی به بدهی ها و بازپرداخت های خود

اکثر مردم باید نوعی بازپرداخت بدهی داشته باشند ، اعم از وام دانشجویی یا وام مسکن ، و مهم است بدانید که داشتن بدهی برای پرداخت ذاتاً بد نیست. همه چیز در مورد چگونگی رسیدگی به این پرداخت ها و حفظ آنها برای جلوگیری از از دست رفتن هیچ گونه پولی است. بدهی های خود را جدی بگیرید و اطمینان حاصل کنید که این بدهی ها به عنوان اولویت پرداخت می شوند تا دچار مشکل نشوید. گاهی اوقات ، مواردی وجود دارد که باید فوراً برای آنها هزینه کنید که تا زمانی که حقوق دریافت نکنید ، نمی توانید آنها را پرداخت کنید. در این صورت ، گزینه هایی وجود دارد ، اما باید در انتخاب خود بسیار مراقب باشید. پرداخت وامهای روزانه ، مانند وامهای موجود از کارگزاران معتبر مانند Pay Day UK ، می تواند راهی عالی برای پرداخت سریع و آسان باشد. اما به یاد داشته باشید ، سود فوق العاده بالا برای این وام ها به این معنی است که شما باید به محض داشتن پول آنها را پرداخت کنید تا از پرداخت مبلغ غیر ضروری به عنوان سود خود جلوگیری کنید.

به طور مداوم امور مالی خود را بررسی کنید

هزینه زندگی این روزها می تواند به طرز شگفت آوری گران باشد و حتی با وجود بهترین برنامه ریزی در جهان ، می توانید بعد از چیزی کوچک به اندازه یک قهوه ناگهانی با یک دوست یا یک شب بیرون رفتن برای جشن گرفتن ، کوتاهی کنید. روز تولد. این مهم است که هر روز به حساب خود نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید که هنوز در مسیر خود هستید و همه امور مالی شما هنوز در نظم است. این بررسی های مداوم همچنین شانس شما را برای ترک مسائل طولانی مدت مانند خطاهای شارژ ، اشتراک هایی که لغو آنها را فراموش کرده اید یا حتی فعالیت های مخرب مانند کلاهبرداری کاهش می دهد. پول شما به عهده شماست پس مراقب آن باشید.

خریدهای غیر ضروری را کاهش دهید

شروع به خرج کردن به محض دریافت پول بسیار آسان است و در واقع ، بریتانیایی ها تقریباً نیمی از درآمد قابل استفاده خود را در اولین روز دریافت حقوق خرج می کنند! خریدن خریدهایی که ماه گذشته به تعویق انداخته اید بسیار وسوسه انگیز است ، و در حالی که مهم است هر چند وقت یکبار خودتان را درمان کنید ، سعی کنید سطح خود را حفظ کرده و برنامه ریزی مالی خود را دنبال کنید تا از افراط و تفریط جلوگیری کنید. برای ماه آینده متصل شوید در عوض ، سعی کنید این خریدهای مجلل و مجلل را در طول ماه پخش کنید ، یا حتی برخی را به طور کامل حذف کنید ، و در عوض آنها را برای روزهای آینده پس انداز کنید.

Share