نکات بازسازی خانه که به بودجه آسیبی نمی رساند – اخبار مالی

1. بر کارایی تمرکز کنید تا اندازه.

در صورتی که بتوانید آشپزخانه خود را مرتب و مجهز کنید تا بیشترین کاربرد را داشته باشد ، ممکن است نیازی به تخریب دیوارها برای افزایش حداکثر مربع نباشید. با تعویض قفسه های جا به جا برای کشوهای کشویی به ارتفاع 8 اینچ با قفسه های مخصوص کالاهای خشک و سایر اقلام شروع کنید. شما به راحتی می توانید چند پول اضافی برای تغییراتی مانند جداکننده ها و سینی های قابلمه بیرون بکشید ، اما با پیشگیری از ویژگی که فکر می کردید به آن نیاز دارید ، مقدار زیادی پول صرفه جویی می کنید.

2. از یک مرکز بازیافت دیدن کنید

وسایل بازیافتی یا کمی استفاده شده و مصالح ساختمانی می تواند در هزینه کارهایی که خودتان انجام می دهید صرفه جویی کند.

با این حال ، بسیاری از پیمانکاران از پرداختن به چیزهای نجات یافته یا به طور کلی مواد ارائه شده توسط صاحبان خانه امتناع می کنند ، زیرا آنها نمی خواهند در صورت بروز مشکل ، مسئولیت پذیر باشند.

اگر کار خود را انجام می دهید ، می توانید همه چیز را از درهای پیش از غروب تا نورگیرهای اکریلیک تا بسته های عایق بندی جزئی تهیه کنید.

3. تظاهرات خود را انجام دهید

اگرچه تخریب خانه شما هزینه کمتری نسبت به بازسازی دارد ، اما می توانید با انجام برخی از تخریب ها در هزینه خود صرفه جویی کنید – تا زمانی که با احتیاط این کار را انجام دهید.

4. با تامین کنندگان پیمانکار خود مشورت کنید

در صورتی که از پیمانکار فرعی خود بخواهید کف اضافی از مشاغل قبلی داشته باشد ، درصورت داشتن مازاد بر آن ، از او بخواهید. با این کار می توانید چند صد دلار را به راحتی ذخیره کنید. بهترین تسلی امتیاز دادن به کفپوش ارزان و در عین حال با کیفیت بالا است. اکثر پیمانکاران پیشنهاد می دهند کفپوش لمینت ارزان این کفپوش ها نه تنها به اندازه بودجه هر صاحب خانه مناسب هستند ، بلکه سابقه ای نیز دارند. آنها شیک هستند و نگهداری آنها نیز آسان است.

5. سینک آشپزخانه نباید جابجا شود

اگر می توانید از آن اجتناب کنید ، توالت نیز همینطور. این اغلب مهمترین عامل در افزایش هزینه های لوله کشی است. اگر طرح جدید شما نیاز به جابجایی توالت دارد ، از فرصت برای ارتقاء لوله ها نیز استفاده کنید. در دراز مدت ، این امر باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

6. در اسرع وقت تصمیم بگیرید

قبل از شروع تخریب ، گشت و گذار در راهروهای فروشگاه سخت افزار یا مرکز خانه را شروع کنید. ایده کاملی از آنچه می خواهید از نظر وسایل و لوازم و همچنین هزینه آنها داشته باشید.

اگر در مورد آنچه می خواهید از قبل کاملاً مشخص نباشید ، باید برآورد پیمانکار خود ، که به عنوان کمک هزینه شناخته می شود ، تکیه کنید ، و ایده او در مورد آنچه قابل قبول است ممکن است به طور قابل توجهی با شما متفاوت باشد. کمک هزینه ها معمولاً در 98 the مواقع بسیار کم است.

Share