نحوه گسترش سرمایه گذاری با برنامه – اخبار مالی

شاید انتخاب بازیکنان ستاره ممکن نباشد ، اما می توانید کل تیم را خریداری کنید. گسترش سرمایه گذاری های شما به شما گزینه های زیادی می دهد و تنوع کاملاً در کنترل شما است.

چرا تنوع طرح هوشمند است.

یافتن مشاغل موفق یک نفره مانند یافتن یک اسب شاخدار است. واقعیت این است که کسب و کارهای خوب از یک تیم قوی تشکیل شده اند و بهترین تیم ها افرادی را با انتخاب گسترده ای از مهارت ها ، تخصص ها و مهارت های رویکرد در خود جای داده اند.

اگر شما یک تیم ورزشی را تشکیل می دادید ، آیا بازیکنانی را انتخاب می کردید که همه دارای تخصص یکسانی بودند؟ شاید داشتن تیمی پر از گلزن عالی به نظر برسد ، اما داشتن دفاع قوی و نقش های فرعی قوی نیز به همان اندازه مهم است.

هیچ نقشی مهمتر از نقش های دیگر وجود ندارد. وقتی همه کارهایی را که به بهترین نحو انجام می دهند انجام دهند و با هم کار کنند تا بهترین کار را انجام دهند ، شما شانس بیشتری برای برنده شدن در بازی و کل فصل دارید.

به همین ترتیب ، ایجاد تیم سرمایه گذاری شما نیاز به یک مجموعه متنوع و برنامه ریزی شده دارد.

سرمایه گذاری می تواند به طور ناگهانی افزایش و سقوط کند ، بنابراین ممکن است کمتر از آنچه در ابتدا سرمایه گذاری کرده اید ببینید. اما به یاد داشته باشید که این مقاله توصیه شخصی نیست ، اگر متوجه شدید که گیر کرده اید ، حتماً از مشاوره شخصی استفاده کنید.

تنوع چیست؟

تنوع به معنای توزیع پول شما در انواع فرصت های سرمایه گذاری است.

این می تواند شامل شرکت ها یا هر یک از انواع مختلف دارایی ها مانند صندوق ، اوراق قرضه یا حتی دارایی های سرمایه گذاری باشد. این را می توان در نقاط مختلف جهان یا نزدیک به خانه انجام داد و راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

به همین دلیل است که یک تیم فوتبال استعاره خوبی برای سرمایه گذاری ایجاد می کند.

اولین چیزی که ما هنگام انتخاب یک ورزش تیمی می آموزیم این نیست که توپ را تعقیب کنیم بلکه به موقعیت خود پایبند باشیم.

اگر 22 بازیکن دارید که همه توپ را در اطراف زمین تعقیب می کنند ، به احتمال زیاد مناطق وسیعی از زمین را کاملاً باز گذاشته اید. اگر این نوع برنامه ای برای استراتژی سرمایه گذاری شما است ، شما حفره های بزرگی را در برنامه خود باقی می گذارید و این نشان دهنده خطر قابل توجهی است. شما باید پایگاه های خود را تحت پوشش قرار دهید.

باید نحوه بازی را در نظر بگیرید. اگر برخی از بازیکنان شما حاضر نشوند برنامه شما به هم می ریزد؟ آیا بیش از حد به بازیکن ستاره خود اعتماد دارید؟ به یاد داشته باشید که هیچ چیز خوب برای همیشه دوام ندارد.

اگر سرمایه گذاران زیادی به دنبال یک سرمایه گذاری واحد باشند ، این احتمال وجود دارد که قیمت بسیار بالاتر از ارزش واقعی خود افزایش یابد. اما آیا این روند کوتاه مدت است؟ و آیا خرید این طرح با بقیه برنامه های شما مطابقت دارد؟

همه افراد مانند شما اهداف سرمایه گذاری ندارند. با این حساب ، شما باید در مورد اهدافی که دارید تصمیم بگیرید و به برنامه خود پایبند باشید. برنامه خود را دائماً مرور کنید تا مطمئن شوید که به برنامه پایبند هستید.

وقتی نمی توانید پیش بینی کنید ، خوب آماده شوید

در واقع ، سرمایه گذاری در مورد انتخاب برندگان نیست. حقیقت خیلی کمتر از این دراماتیک است.

چرا باید در تاریکی به امید طلا ضربه بزنید ، در حالی که می توانید کل معدن را بخرید؟

اگر ما بر نحوه عملکرد سرمایه گذاری های خود کنترل داشته باشیم ، کل بازی سرمایه گذاری بسیار متفاوت خواهد بود. این واقعاً امکان پذیر نیست ، اما می توان پول را به طور مساوی تقسیم کرد و برای هر احتمالی آماده بود.

هدف کلی این است که چنین پیش بینی پذیری به یک مسئله تبدیل نشود.

سپس وقتی سرمایه گذاری های خود را بالا یا پایین می بینید ، اگر آنها را هوشمندانه گسترش داده اید ، نیازی به انجام بازی های حدسی و تصمیمات عجولانه ندارید وقتی برنامه شما به یک رویداد غیر منتظره رسید. درباره سرمایه گذاری در The Bankers Investment Trust PLC – BNKR بیشتر بخوانید.

چگونه تنوع ایجاد کنیم

انواع سرمایه گذاری یا کلاس دارایی – پول نقد ، دارایی و اوراق قرضه وجود دارد ، همه متفاوت هستند و خطرات فردی خود را دارند. با تغییر اهداف شما ، احتمالاً می خواهید میزان سرمایه گذاری خود را در هر کلاس تغییر دهید.

جغرافیا – چرا می توانید در یک کشور واحد سرمایه گذاری کنید در حالی که می توانید سرمایه گذاری های خود را در سطح وسیعی گسترش دهید. درست مانند کلاسهای دارایی ، مکانهای مختلفی وجود دارد که می توانید سرمایه گذاری خود را در آنها انجام دهید و همه نتایج متفاوتی دارند.

نکات نهایی – ممکن است احساس ناراحتی کنید که سرمایه گذاری خود را در گزینه ای قرار دهید که خوب عمل نمی کند. اما وقتی اوضاع برعکس شود ، ممکن است خود را در مکانی عالی برای قتل بیابید.

Share