نحوه ردیابی مستاجر مفقودی که به شما پول بدهکار است – اخبار مالی

اگر شما یک مالک خصوصی هستید که تازه وارد تجارت اجاره ملک شده اید، ممکن است با موقعیتی مواجه نشده باشید که مستأجر شما بدون پرداخت اجاره بهای خود ناپدید شود. با این حال، هر از گاهی این اتفاق می افتد، به خصوص اگر بازرسی های اولیه به اندازه کافی کامل نبوده باشد. و هنگامی که این اتفاق می افتد، مقابله با آن یک کار چالش برانگیز است.

زمانی که مستاجران معوقه هستند و معتقدند هیچ راهی برای خروج وجود ندارد، معمولا ناپدید می شوند. اگر مستاجر شغل خود را از دست داده یا به دیگران بدهکار است، ردیابی آنها ممکن است حتی نتواند به شما کمک کند تا ضررهای خود را جبران کنید.

از طرف دیگر، ممکن است متوجه شوید که آنها صرفاً مستاجران غیرقابل اعتمادی هستند که با آنها پشیمان می شوید که خانه خود را رها کرده اید.

مالکان اجازه نداشتند مستاجران را در طول کووید-19 بیرون کنند، حتی اگر آنها بدهکار اجاره باشند. این تحریم از آن زمان برداشته شده است و از آن زمان تاکنون چندین تماس با خدمات ردیابی مستاجران خود دریافت کرده ایم که نشان می دهد برخی از مالکان با معوقات معوقه سروکار دارند.

پیدا کردن مستاجری که به شما پول بدهکار است

بنابراین، اگر مستأجر شما ناپدید شده است، چه باید بکنید؟ از چه روشی برای پیدا کردن آنها استفاده می کنید؟

برای شروع، مشخص کنید که چقدر پول بدهکار هستید و آیا به دارایی آسیب دیده است یا خیر. در صورت وجود تعمیرات قابل توجه و همچنین پرداخت بدهی، ممکن است لازم باشد در دادگاه دعاوی کوچک علیه مستاجر اقدام قانونی انجام دهید.

همچنین ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید که چه مقدار از سپرده مستاجر را از طرف او نگه می دارید.

استخدام یک وکیل برای کمک به شما در یافتن مستاجر سرکش می تواند گران باشد. در نتیجه، بسیاری از صاحبخانه‌ها جستجوهای خود را انجام می‌دهند و گاهی اوقات مستاجران می‌توانند از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک یا سایر پلتفرم‌های آنلاین پیدا شوند.

موثرترین و مقرون به صرفه ترین راه برای یافتن مستاجری که به شما پول بدهکار است، استفاده از یک عامل ردیابی حرفه ای مانند Vilcol است. شرکت های ردیابی مستاجر دارای تخصص داخلی هستند و ابزار مناسبی برای یافتن محل مستاجر در اختیار دارند. آنها نیاز به هزینه دارند، اما با استفاده از نتایج در 85٪ مواقع، مگر اینکه از کشور خارج شده باشند.

بسیار مهم است که مجددا بررسی کنید که شرکت ردیابی بدهکار که با آن کار می کنید دارای اعتبار مناسب باشد. وقتی نوبت به جمع آوری بدهی می رسد، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک مستأجر غیرقابل اعتماد و آژانس وصول بدهی استخدام کنید.

اگر مطمئن نیستید که چه کسی را استخدام کنید، به مراجع و توصیفات وب سایت آنها نگاه کنید. این باید شامل فهرستی از مشتریان قبلی قابل تأیید و همچنین بازخورد مصرف کننده باشد که به شما نشانی از حرفه ای بودن آژانس ردیابی مستاجر می دهد.

آژانس ها چگونه مستاجران سرکش را پیدا می کنند؟

شرکت‌های ردیابی مستاجر حرفه‌ای، ردیابی افراد و ردیابی بدهی از روش‌هایی استفاده می‌کنند که به طور گسترده در دسترس عموم نیست، مانند برنامه‌های نرم‌افزاری تخصصی.

ماموران ردیابی تا آنجایی که ممکن است اطلاعات بیشتری را برای یافتن مستاجری که به آنها بدهکار است می خواهند. هرچه بیشتر باشد، بهتر است، زیرا این امر کمک زیادی به سرعت بخشیدن به خدمات می کند.

ردیابی افرادی که مفقود شده اند می تواند زمان زیادی ببرد، اما اگر اطلاعات کافی داده شود، می توان به سرعت تکمیل کرد و این بدان معناست که بازیابی بدهی تا حدودی آسان تر می شود. کارآگاهان هنگام انجام تحقیقات خود دقیق هستند و مراقب هستند که مشکوک نباشند، حریم خصوصی شما هرگز به خطر نمی افتد.

Share