نحوه انتخاب وکیل مناسب برای کمک به شما در مورد قصور پزشکی – اخبار مالی

آمارها نشان می دهد که ادعاهای سهل انگاری پزشکی در بریتانیا در حال افزایش است. در سال 2019، بیش از 11 هزار ادعای سهل انگاری بالینی به NHS انگلستان گزارش شد که بالاترین تعداد ادعاهای ثبت شده از سال 2014/15 است. این نشان می دهد که متأسفانه سهل انگاری پزشکی هنوز یک موضوع بسیار رایج است که ما نمی توانیم از آن چشم پوشی کنیم.

ما دوست داریم باور کنیم که وقتی به پزشک یا هر نوع پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دیگری مراجعه می کنیم و سلامتی و حتی زندگی خود را به آنها می سپاریم، هیچ مشکلی پیش نمی آید. اما واقعیت تلخ این است که پزشکان همچنین می توانند اشتباهاتی مرتکب شوند که می تواند عواقب وحشتناکی بر سلامت و رفاه بیمار داشته باشد. به همین دلیل است که موارد سهل انگاری پزشکی در جامعه امروزی بسیار زیاد است.

اگر فکر می‌کنید قربانی سهل انگاری پزشکی شده‌اید، می‌توانید ادعای قصور پزشکی را علیه پزشک یا موسسه‌ای که فکر می‌کنید مسئول آسیب‌ها و رنج‌هایی است که تجربه کرده‌اید، مطرح کنید. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که شما نیز ادعای خود را برنده شوید، زیرا این موارد بسیار پیچیده هستند و به سطح بالایی از تخصص نیاز دارند.

همانطور که کارشناسان قانون قصور پزشکی توضیح می دهند، قصور پزشکی یک حوزه بسیار پیچیده از قانون است. بنابراین، اگر می‌خواهید ادعای قصور پزشکی داشته باشید و شانس خود را برای برنده شدن در پرونده افزایش دهید، انتخاب وکیل مناسب برای وکالت از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، این مقاله قصد دارد شما را از طریق تمام جنبه هایی که باید در هنگام جستجوی یک وکیل خوب سهل انگاری پزشکی در نظر بگیرید، آشنا کند.

اعتبارسنجی

اولین کاری که باید هنگام جستجوی یک وکیل سهل انگاری پزشکی انجام دهید این است که مطمئن شوید متخصصانی که مد نظر شما هستند آموزش و صلاحیت مناسبی دارند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، سهل انگاری پزشکی یک زمینه گسترده و پیچیده است و سال ها مطالعه طول می کشد تا تمام نکات و نکات این حوزه حقوقی خاص را یاد بگیرید. درست همانطور که شما یک لوله کش را برای رفع مشکل سیستم الکتریکی استخدام نمی کنید، نباید به یک وکیل تخصص متفاوتی برای رسیدگی به پرونده قصور پزشکی خود بسپارید.

گواهینامه قصور پزشکی تضمینی است که وکیل دارای دانش و تخصص لازم برای رسیدگی صحیح به ادعای قصور پزشکی و ارائه سطح راهنمایی و حمایتی است که مدعی برای برنده شدن در پرونده نیاز دارد. بررسی اعتبار یک وکیل نسبتاً ساده است، زیرا آنها باید این اطلاعات را در وب سایت خود ارائه دهند.

تجربه و تخصص

اگرچه اعتبارنامه ها بسیار مهم هستند، اما نمی توانند کمبود تجربه را جبران کنند. دانستن تئوری یک چیز است و عملی کردن آن یک چیز کاملاً متفاوت. حتی اگر یک وکیل دارای اعتبارنامه های متعدد از انجمن های مربوطه در این زمینه باشد، ممکن است فاقد تجربه عملی باشد، که می تواند یک نقطه ضعف بزرگ باشد.

چیزهایی هست که فقط با تمرین می توانید یاد بگیرید و این کار زمان می برد. به همین دلیل بهتر است به جای مشورت با وکیلی که به تازگی کار خود را آغاز کرده است، با یک وکیل سهل انگاری پزشکی که سال ها تجربه دارد کار کنید.

سابقه

جدا از اعتبار و تجربه، باید سوابق وکیل را نیز بررسی کنید. فقط به این دلیل که او سال ها به عنوان وکیل سهل انگاری پزشکی کار می کند، لزوماً به این معنی نیست که او در کاری که انجام می دهد نیز موفق است.

با بررسی سوابق آنها، می‌توانید ببینید که آنها چگونه با موارد قصور پزشکی برای مشتریان قبلی برخورد کرده‌اند و تاکنون چه دستاوردهایی داشته‌اند. با توجه به اینکه رفتار گذشته بهترین پیش بینی برای رفتار آینده است، سابقه موفقیت قطعا به شما آرامش می دهد. همچنین، اگر وکیل پرونده‌هایی مشابه پرونده شما را رسیدگی کرده باشد، این می‌تواند به شما اطمینان بیشتری دهد.

بررسی ها

اینترنت این کار را برای همه ما آسان‌تر کرده است که در مورد چیزهایی که به آنها علاقه داریم تحقیق کنیم. قبل از خرید یک محصول یا خدمات، معمولاً به صورت آنلاین می‌روید و نظرات را می‌خوانید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید آیا یک محصول/خدمت ارزش خرید دارد یا خیر.

انتخاب وکیل سهل انگاری پزشکی با شرایطی که در بالا ذکر کردیم تفاوتی ندارد، بنابراین می توانید از همان استراتژی تحقیقاتی استفاده کنید. بررسی‌های آنلاین می‌تواند نشان دهد که مشتریان قبلی چگونه به کار وکیل نگاه می‌کنند و این به شما کمک می‌کند تا ایده بهتری از مهارت‌ها و تخصص آن‌ها به دست آورید.

شیمی خوبه

شما در طول کل فرآیند شکایت و با پیشرفت پرونده خود از نزدیک با وکیل خود کار خواهید کرد. اگر شما و وکیلتان در یک صفحه نباشید یا مشکلات ارتباطی داشته باشید، انجام این کار دشوار خواهد بود.

روابط حرفه ای نیز برای عملکرد صحیح نیاز به مقداری شیمی دارد، به این معنی که باید به نحوه تعامل خود با وکیل و اینکه چقدر در حضور او احساس اطمینان و راحتی می کنید توجه کنید. وکیلی که به نگرانی های شما گوش می دهد، می تواند ایده های خود را به وضوح بیان کند، و رویکردی دوستانه اما حرفه ای دارد، چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

صداقت و شفافیت

صداقت و شفافیت نیز دو جنبه مهم رابطه موکل و وکیل است و باید از هر دو طرف باشد. مهم است که با وکیل خود صادق باشید، زیرا این به شما کمک می کند تا یک پرونده قوی بسازید.

در عین حال، وکیل نیز باید همان صداقت را نشان دهد و در مورد تمام جزئیات پرونده شما آشکارا با شما صحبت کند. یک وکیل خوب سعی نمی‌کند هیچ موقعیتی را از بین ببرد. او هیچ مشکلی در شفاف بودن و گفتن اینکه چه شانسی برای موفقیت دارید و چه نتیجه ای را باید داشته باشید، نخواهد داشت.

جنبه های مالی

بسیاری از مردم نگران هستند که کار با یک وکیل سهل انگاری پزشکی می تواند سوراخ بزرگی در بودجه آنها ایجاد کند. این آخرین چیزی است که شما به عنوان قربانی سهل انگاری پزشکی به آن نیاز دارید. به همین دلیل است که انتخاب وکیلی که بر اساس “بدون برد، بدون هزینه” کار می کند بسیار مهم است. این به شما این اطمینان را می دهد که در صورت ناموفق بودن پرونده شما مجبور به پرداخت یک سکه نخواهید بود. همچنین به عنوان انگیزه ای برای وکیل شما عمل می کند تا بیشتر روی پرونده شما کار کند و آن را برنده شود.

Share