نحوه انتخاب مواد مناسب – اخبار مالی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا طبقه شما مورد آزمایش قرار گرفته است؟ اگر خانه شلوغی دارید که بچه‌ها در آن در حال دویدن هستند و حیوانات خانگی دارند، باید مطمئن شوید که کف شما ضد خش، ضد آب و بادوام است. و اگر دلتان بر روی کفپوش پارکت است، باید بدانید که کدام نوع متریال را بدون خطر اشتباه انتخاب کنید. بیا یک نگاهی بیندازیم.

ستاره طبقه کلاسیک یعنی پارکت

تصور زندگی بدون کفپوش پارکت سخت است. آنها در هر اتاقی از خانه شما از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب و اتاق ناهارخوری گرفته تا آشپزخانه زیبا به نظر می رسند. پارکت نه تنها خیره کننده به نظر می رسد، بلکه در عین گرما بخشیدن به فضای داخلی و مبلمان شما نیز می افزاید.

امروزه انتخاب گسترده ای از کفپوش پارکت در بازار وجود دارد و با گزینه های بسیار زیاد انتخاب آن می تواند بسیار سخت باشد. شما می توانید از میان طیف وسیعی از رنگ ها و مواد کفپوش، سبک پارکت لمینت خاکستری یا چوب واقعی عجیب و غریب را انتخاب کنید.

اما چندین گزینه وجود دارد که باید قبل از خرید طبقه خود در نظر بگیرید: بودجه شما چقدر است؟ چه سبکی بیشتر با فضای داخلی شما مطابقت دارد؟

سبک های مختلف پارکت

قبل از انتخاب کفپوش خود، باید بدانید که چه موادی برای خانه شما مناسب است.

لمینت از سبک پارکت تقلید می کند، اما شما آن حسی را که با چوب سخت دریافت می کنید، ندارید. برای یک گزینه مقرون به صرفه که از چوب واقعی تقلید می کند، کاشی های وینیل لوکس را توصیه می کنیم. پارکت سنتی از چوب های مختلفی مانند توس، بلوط، گردو، بامبو ساخته می شود. پارکت بهتر است با چوب واقعی چیده شود.

در طول زمان، چوب می تواند فرسوده شود که اغلب در خانه ها بهتر به نظر می رسد. ناگفته نماند که چوب واقعی بسیار بادوام است و می تواند تا 100 سال در خانه شما دوام بیاورد! بنابراین، اگر قصد دارید مقدار زیادی پول برای یک طبقه جدید خرج کنید، پارکت چوبی را انتخاب کنید. سبک همه کاره همچنین به خانه شما نیز ارزش افزوده می دهد، که اگر خانه خود را برای فروش بگذارید عالی است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که طبق میل خود روی پارکت مناسب شرط بندی کنید!

اگر شما صاحب خانه ای هستید که به تنهایی یا با شریک زندگی خود زندگی می کنید، اگر می خواهید واقعاً خانه خود را با سبک پارکت زیبا کنید، می توانیم چوب جامد را انتخاب کنید. اگر خانه شلوغی با کودکان و حیوانات خانگی دارید، بهترین گزینه LVT است. این بسیار مقاوم در برابر آب است که برای تصادفات عالی است!

چگونه کف پارکت خود را تمیز کنیم

جامد و مهندسی شده

به یاد داشته باشید، کف‌های چوبی جامد (مخصوصاً) و مهندسی شده آب زیادی را دوست ندارند زیرا می‌تواند باعث تاب برداشتن چوب شود. به سادگی با یک پارچه میکروفیبر مرطوب تمیز کنید تا هرگونه ریزش را تمیز کنید.

کاشی و لمینت های وینیل لوکس

LVT امروزه یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای تمیز کردن کف‌ها است. خواص ضد آب آن می تواند مقدار قابل توجهی آب را تحمل کند. به سادگی از پاک کننده و آب بر پایه صابون استفاده کنید! به همین راحتی است.

امیدواریم هنگام بازسازی خانه بعدی خود کفپوش پارکت را انتخاب کنید.

Share