مشاغل مهمان نوازی انگلیس با کاهش محدودیت های کووید رشد قوی نشان می دهند – اخبار مالی

بر اساس ارقام جدید ، مشاغل مهمانداری در سپتامبر 2021 از بقیه اقتصاد انگلستان پیشی گرفتند.

جدیدترین ردیاب بازیابی Lloyds Bank UK نشان می دهد که گردشگری و تفریح ​​- که شامل میخانه ها ، هتل ها ، رستوران ها ، امکانات تفریحی و آژانس های مسافرتی می شود – برای اولین بار در بیش از 9 سال سریع ترین رشد را داشته است.

این بخش از تقاضای شدید مصرف کنندگان برای رویدادهای بزرگ مانند کنسرت و جشنواره های موسیقی ، و همچنین تسهیل و ساده شدن قوانین سفرهای بین المللی در انگلستان ، که منجر به افزایش افرادی شد که تعطیلات خود را در خارج از کشور رزرو می کنند و گردشگران بیشتری از انگلستان بازدید می کنند ، بهره مند شد. به

به دنبال کاهش محدودیت های سفر و رفت و آمد بیشتر افراد ، بخش حمل و نقل نیز جهش شدیدی را تجربه کرد.

به طور کلی ، 10 بخش از 14 بخش تحت نظارت Tracker در ماه سپتامبر شاهد افزایش تولید بودند ، در حالی که در ماه اوت 9 مورد افزایش یافته بود.

با این حال ، کمبود مواد و کارکنان باعث شد که خروجی سه بخش اصلی تولید منقبض شود.

گزارش ماهانه همچنین نشان می دهد که نرخ تورم هزینه ورودی در ماه سپتامبر دومین بالاترین نرخ در تاریخ Tracker بود ، زیرا قیمت انرژی افزایش یافته و تقاضا برای نیروی کار افزایش یافته است.

این امر باعث شد تا همه 14 بخش بریتانیا قیمت خود را افزایش دهند ، به طوری که اپراتورهای حمل و نقل و تولیدکنندگان مواد شیمیایی ، غذا و نوشیدنی ، کالاهای صنعتی و فلزات و محصولات معدنی بیشترین افزایش ماهانه را ثبت کردند.

جیوان لولای ، رئیس اقتصاد و بینش بازار در بانکداری تجاری لویدز بانک اظهار داشت: “گردشگری و تفریح ​​در ماه سپتامبر از سایر بخش ها پیشی گرفت زیرا همچنان از آرامش در محدودیت های Covid-19 و تقاضای مجدد مصرف کنندگان سود می برد.”

وی ادامه داد: با ادامه روند صعودی اقتصاد بریتانیا به سمت اوج پیش از همه گیری ، چالش های لجستیکی ، افزایش قیمت انرژی و عدم قطعیت مربوط به مسیر شیوع ویروس در فصل زمستان ، خطرات اصلی هستند. سیاست گذاران باید با احتیاط به منظور حفظ بهبودی تصمیم گیری های مهم مالی و پولی را در هفته ها و ماه های آینده انجام دهند. “

Share