فن آوری های پیشرفته در کنترل آفات – اخبار مالی

آفات ثابت کرده اند که برای مردم و همچنین ساکنان آنها بسیار خطرناک و خطرناک هستند. بهتر است مشکل در مراحل اولیه شناسایی شده و بر اساس آن با آن برخورد شود. خلاص شدن از شر آفاتی که قبلاً به خانه حمله کرده اند و جلوگیری از هجوم مجدد آنها به خانه باید طبق شرایط در اولویت قرار گیرد.

بهترین کار این است که در اولین نشانه آلودگی به آفات با خدمات حرفه ای کنترل آفات در لندن تماس بگیرید. این افراد در برخورد، کنترل، از بین بردن و پیشگیری از وجود آفات در ساختمان ها یا خانه ها متخصص هستند. تخصص و تجربه آنها بهترین راه حل ممکن برای رهایی از آفات است.

فناوری نیز نقش مهمی در کنترل آفات داشته است. آفت‌کش‌های شیمیایی، تصفیه‌های گاز، دستگاه‌ها و تجهیزات، دافع‌ها، تله‌ها و اشیاء متعدد دیگری که به کنترل آفات کمک می‌کنند، ایجاد، ابداع، اصلاح و سازگار با موقعیت‌ها و شرایط مختلف شده‌اند، همگی با توجه به پیشرفت‌های فناوری و علوم در دسترس قرار گرفته‌اند. .

در حال حاضر، تکنولوژی روز به روز رشد می کند و پیشرفت می کند. تعجب آور نیست که این پیشرفت ها بر روش های کنترل آفات نیز تأثیر می گذارد و آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. و همچنین نمی تواند خیلی تعجب آور باشد که مردم به طور کلی نسبت به آنها ناآگاه و بی اطلاع هستند. در اینجا برخی از پیشرفت‌های فناوری مهم اخیر که بر خدمات کنترل آفات تأثیر گذاشته است آورده شده است.

  • اینترنت اشیا – اینترنت اشیا یا اینترنت اشیا، اتصال دستگاه های محاسباتی، ماشین ها و افراد از طریق اینترنت است. «فناوری هوشمند» القا شده در این دستگاه‌ها و ماشین‌ها به‌شدت از تکنیک‌ها و خدمات کنترل آفات سود برده است. بسیاری از ماشین‌های پیشرفته کنترل آفات مانند تله‌هایی مانند دستگاه‌های نظارت خودکار حشرات (AIM)، حسگر فرمون، تله‌های مجهز به دوربین، فناوری تصویربرداری حرارتی و غیره از طریق اینترنت اشیا اجرا می‌شوند.
  • عملیات حرارتی غیر سمی – گرما همیشه یک درمان موثر برای هجوم آفات بوده است. درجه حرارت و مقدار مناسب گرما می تواند برای خلاص شدن از شر آفات بسیار کارآمد باشد. درمان های حرارتی امروزی این امکان را فراهم کرده است. این درمان ها از گرمای تولید شده توسط پرتوهای مادون قرمز برای خلاص شدن از شر آفات استفاده می کنند. یکی دیگر از مزایای این درمان این است که از احتمال ایجاد انعطاف پذیری آفات جلوگیری می کند، همانطور که در مورد مواد شیمیایی وجود دارد.
  • فلای لایت – فلای لایت یکی دیگر از درمان‌های سنتی است که از طریق تکنیک فناوری اصلاح شده است. فلای لایت از دیرباز برای دفع آفات استفاده می شده است. اما امروزه به گونه ای تزیین، طراحی و شیک می شوند که در عین حال موثر و کارآمد باقی بمانند و برای فضای داخلی خانه نیز مناسب باشند. این فناوری به طور مداوم در حال توسعه و ارتقاء است تا اثربخشی و طراحی آن افزایش یابد.
  • تشعشع – تابش یکی دیگر از نوآوری های مهم در تکنیک های کنترل آفات است. این در واقع بهترین روش پیشگیری و خلاصی از آفات در هر مکانی است. آفات زمانی که شروع به تولید مثل می کنند مضرتر هستند و در نتیجه بر تعدادشان افزوده می شود. تابش به جلوگیری از این امر کمک می کند. این روش تمام آفاتی را که ممکن است در مرحله لارو خود به ساختمان حمله کرده باشند، عقیم می کند. در حالی که کمی پیچیده تر از روش های دیگر است، اما به همان اندازه اگر موثرتر نباشد.

Share