صندوق حمایت 1 میلیارد پوندی برای مشاغلی که بیشترین تأثیر را از Omicron دارند – اخبار مالی

صدراعظم ریشی سوناک اعلام کرده است که مشاغل در بخش مهمان‌نوازی و اوقات فراغت در انگلیس واجد شرایط دریافت کمک‌های نقدی یکباره تا سقف 6000 پوند در هر محل خواهند بود.

در همان زمان، 30 میلیون پوند دیگر از طریق صندوق بازیابی فرهنگ برای حمایت از سازمان‌هایی مانند تئاتر، موزه‌ها و ارکسترها در طول زمستان در دسترس خواهد بود.

این پس از گسترش سریع نوع Omicron از Covid-19 به کاهش قابل توجهی در تجارت و رزرو انجام شد.

همچنین بیش از 100 میلیون پوند بودجه اختیاری در اختیار مقامات محلی قرار خواهد گرفت تا از سایر مشاغل حمایت کنند.

به عنوان بخشی از آخرین اقدامات، دولت های واگذار شده حدود 150 میلیون پوند برای ارائه حمایت های اضافی به مشاغل در اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی در صورت صلاحدید دریافت خواهند کرد.

و دولت بریتانیا هزینه پرداخت قانونی برای غیبت های مرتبط با کووید را برای کارفرمایان کوچک و متوسط ​​در سراسر بریتانیا پوشش خواهد داد.

کسب‌وکارهای مهمان‌نوازی در طول یک دوره کلیدی برای این بخش، شاهد کاهش 60 درصدی درآمد بوده‌اند.

انجمن تجاری UKHospitality از کمک های مالی جدید و انتشار یک بسته 1.5 میلیارد پوندی برای حمایت از زنجیره تامین استقبال کرد.

کیت نیکولز، مدیر اجرایی UKHospitality، گفت: “این یک بسته سخاوتمندانه است که بر روی اقدامات پشتیبانی از مهمان نوازی موجود ساخته شده است تا یک تزریق نقدی اضطراری فوری برای آن دسته از مشاغلی که بدون تقصیر خودشان، شاهد نابودی ارزشمندترین دوره تجاری خود بوده اند، ارائه دهد.”

این به تضمین مشاغل و دوام کسب‌وکار در کوتاه‌مدت، به‌ویژه در میان کسب‌وکارهای کوچک در این بخش کمک می‌کند، و ما به‌ویژه از افزایش منابع مالی برای زنجیره تأمین و شرکت‌های پذیرایی رویدادها و کسب‌وکار که به شدت تحت تأثیر بازگرداندن کار از این بخش قرار گرفته‌اند، استقبال می‌کنیم. دستورالعمل های خانه.”

Share