راههای کسب درآمد از اموال خود – اخبار مالی

پس از چندین سال دشوار برای بسیاری-از جمله اقدامات ریاضت اقتصادی ، افزایش هزینه های زندگی و هزینه های غیر منتظره قفل شدن برای همه گیری COVID-19-مردم در جستجوی راه های دیگری هستند که می توانند برای خود درآمد ایجاد کنند ، خواه منظم. یا تزریق سریع خانه ارزشمندترین دارایی شماست و راههای زیادی وجود دارد که می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید ، چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت. در اینجا ، ما این راه ها را بررسی می کنیم و بهترین راه های ممکن را برای کسب درآمد از اموال خود انتخاب می کنیم.

فضای خود را اجاره دهید

اگر یک اتاق خواب اضافی دارید ، برای پر کردن آن فضا به دنبال اقامتگاه باشید. خروج از اتاق به شما این امکان را می دهد که با هزینه بسیار کمی که در پیش دارید ، منفعل غیر قابل ملاحظه ای ایجاد کنید. به همین ترتیب ، اگر یک فضای گاراژ دارید که خودتان بیشتر از فضای ذخیره سازی آن استفاده نمی کنید ، یک فضای باز داشته باشید و آن را به عنوان یک فضای ذخیره سازی تبلیغاتی تبلیغ کنید. اجازه دادن به فضای گاراژ مزایای اضافی دارد که به سختی بر زندگی خانه شما تأثیر می گذارد ، زیرا دسترسی به خانه و امکانات رفاهی مورد نیاز نیست.

به خانه خود اجازه دهید در دور از خانه باشد

برای سفرهای طولانی مدت ، چه با خانواده و چه برای مشاغل ، می توانید خانه خود را به عنوان اجاره کوتاه مدت مبله به طور کامل مبله کنید ، و اجازه دهید تا زمانی که دور هستید برای شما درآمد کسب کند. با این وجود ، حرکت در مسئولیت های قانونی به عنوان یک صاحبخانه می تواند زمان بر و خسته کننده باشد-ممکن است تبلیغات خانه خود را به عنوان تعطیلات در سایت های رزرو تعطیلات همتا به همتا مانند AirBnB یا Staze آسان تر کنید.

انتشار حقوق صاحبان سهام

اگر سن شما 55 سال یا بیشتر است ، می توانید از انتشار خالص از خانه خود بهره مند شوید-که به موجب آن حقوق صاحبخانه خانه شما (ارزش بازار ، منهای هرگونه وام مسکن باقی مانده) به صورت وام اولیه یا مقیاس به شما منتقل می شود. به این نوع انتشار سهام ، که در غیر این صورت به عنوان وام مسکن مادام العمر شناخته می شود ، پول را از بزرگترین دارایی شما آزاد می کند و نیازی به بازپرداخت آن تا زمان فروش خانه ندارید.

به اقامتگاه اجاره ای بروید

ممکن است خودتان اجاره یک مکان را در نظر بگیرید و به آنجا بروید تا خانه خود را به دیگران دراز مدت اجاره دهید. اگر شما در یک منطقه مرکزی با تقاضای بالا زندگی می کنید و به خانه کوچکتر در منطقه ای آرامتر نقل مکان می کنید ، این ایده بسیار پردرآمد است. به این ترتیب ، اجاره ای که می توانید برای خانه خود بپردازید بسیار بیشتر از اجاره ای است که برای خانه جدید خود پرداخت می کنید ، و در نتیجه ماهانه سود خالص منفعلانه به دنبال دارد.

کوچک کنید

شاید خانواده شما همه جا پرواز کرده اند و شما فضای بیشتری نسبت به آنچه می دانید دارید. و شاید مسئولیت های اجاره ملک برای شما جذابیتی نداشته باشد. فروش خانه و کوچک کردن ملک کوچکتر در منطقه ارزان تر ، راهی سریع برای آزادسازی پول است و مبلغ قابل توجهی را برای پس انداز یا سرمایه گذاری برای شما ایجاد می کند.

Share