خلاصه صبح – اخبار مالی

این روز سوم دادگاه مدنی کلیمن علیه رایت است و در حالی که تاکنون هیچ مدرکی برای تغییر بازی ارائه نشده است، شاکی سه شاهد را در جلسه صبح ارائه کرد.

به طور خلاصه، این آزمایش تاریخی قرار است مشخص کند که آیا نام مستعار ساتوشی ناکاموتو که کاغذ سفید بیت کوین را نوشت، نماینده کریگ رایت یا رایت و دوستش دیوید کلیمن است که در سال 2013 درگذشت.

کسی که علیه رایت شکایت کرد، ایرا کلیمن، برادر دیوید کلیمن است و اردوگاه او همچنین ادعا می کند که دیوید کلیمن شریک تجاری در W&K Info Defense Research, LLC است، شرکتی که در سال 2011 برای برنامه ریزی، ترویج و استخراج بیت کوین تاسیس شد. . در صورت اثبات این امر، ایرا کلیمن حق دریافت سهمی از 1.1 میلیون بیت کوین استخراج شده توسط W&K را خواهد داشت که در حال حاضر حدود 70 میلیارد دلار ارزش دارد.

بسیاری در لبه صندلی خود هستند و مشتاقانه منتظر اخباری در مورد آزمایشی هستند که امکان تغییر دنیای ارز دیجیتال را دارد. در اینجا خلاصه ای از آنچه در صبح سومین روز آزمایش تاریخی بیت کوین رخ داد را مشاهده می کنید.

رسوب جیمی ویلسون

یک فیلم ضبط شده از ویلسون، مدیر مالی سابق یا حسابدار شرکت های رایت، که توسط مشاور شاکی دوین فریدمن مصاحبه می شود، ابتدا نشان داده می شود. ویلسون کمتر از یک سال برای رایت کار کرد و گفت که برای خدماتش پولی دریافت نکرده است. اما پس از بیان اینکه رایت هنوز به خاطر این موضوع به او مدیون است، گفت که او در واقع انتظار نداشت پولی به او پرداخت شود زیرا این فقط یک شرکت نوپا بود.

ویلسون همچنین دلیل استعفای خود را در آن زمان این بود که از روشی که رایت از یک مرد ساده به فردی که شروع به پوشیدن کت و شلوارهای گران قیمت و رانندگی با ماشین های شیک می کرد، خوشش نمی آمد، خوشش نمی آمد. در حالی که ویلسون قادر به کمک به این پرونده نیست، او تصویری از رایت به عنوان مردی ترسیم کرد که شهرت و ثروت ناگهانی او را به شکلی بسیار منفی تغییر داد.

رسوب جیمی نگوین

ویدئوی تقریبا دو ساعته ای از بازجویی نگوین توسط فریدمن در ادامه نشان داده می شود. نگوین مدیر عامل سابق nChain است، شرکتی که رایت تأسیس کرد و در حال حاضر دانشمند ارشد آن است. به نظر می‌رسد که فریدمن از نگوین می‌خواست در طی این سپرده‌گذاری اعتراف کند که دارایی‌های IP شرکت DeMorgan، شرکتی که توسط رایت ایجاد شده است، توسط nChain خریداری شده است.

با این حال، نگوین هرگز به این موضوع اعتراف نکرد و اظهار داشت که DeMorgan توسط نهادی که تحت چتر nChain نیست خریداری شده است. و از آنجایی که نگوین واقعاً در تشکیل nChain شرکت نداشت، نتوانست اطلاعاتی را که شاکی به دنبال آن است ارائه دهد.

شهادت ایرا کلیمن

کلیمن با حدود یک ساعت تاخیر وارد می شود و در جایگاه قرار می گیرد و ابتدا غیبت خود را در دادگاه دیروز به دلیل برداشتن روده بزرگ در 23 سالگی توضیح داد که باعث شد نتواند برای مدت طولانی بنشیند.

آنچه جالب است، نحوه بازجویی او توسط اندرو برنر، وکیل شاکی در ابتدا است، که تا حدودی شبیه نحوه بازجویی یک وکیل از کودک است. و البته این مورد مورد اعتراض دفاعی است و اعتراض ثابت می شود. پس از آن، از شهادت کلیمن که پس از استراحت ناهار نیز ادامه خواهد داشت، نمی توان هیچ مدرک یا اطلاعات پیشگامانه ای گرفت.

Kleiman v Wright با سرعتی در حال پیشرفت است و قاضی بث بلوم اظهار داشت که قبل از تعطیلات شکرگزاری تمام خواهد شد.

Share