خلاصه – اخبار مالی

مدیریت امور مالی شخصی شما نیازی به یک تجربه دلهره آور ندارد. همه ما زمانی بوده ایم که انگار پول در هیچ چیزی پخش نمی شود ، جایی که ما نمی دانیم چگونه ، چه وقت و چرا رفته است! با پیروی از این راهنما ، می توانید در امور مالی شخصی خود کمک بگیرید ، مانند یک رئیس پس انداز کنید و در مواقعی که بیشترین نیاز را دارید ، به پول نقد اضافی خود واریز کنید.

پیامدهای خروجی خود را دنبال کنید

با پیاده سازی این برنامه در برنامه مالی شخصی خود ، واقعاً می توانید مقداری پول اضافی ذخیره کنید. درک وضعیت مالی فعلی شما به شما این امکان را می دهد که مناطقی را که می توانید در آنها صرفه جویی کنید ، نیز مورد هدف قرار دهید. اگر می توانید لیستی از خروجی های خود تهیه کنید ، این یک شروع عالی است. این می تواند شامل صورتحساب ، اجاره ، پرداخت وام مسکن ، اشتراک یا هر منطقه دیگری باشد که به طور ماهانه در آن هزینه می کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا درک روشنی از اینکه چه مقدار پول به عنوان یک امر اساسی هزینه می شود و کجا می توانید به عقب برگردید را درک کنید.

یک گلدان پس انداز ایجاد کنید

اگر گام اول را دنبال کنید ، باید بتوانید پس اندازهای اضافی را به دست آورید. ضروری است که یکبار پول نقد اضافی در دست نداشته باشید. شما ممکن است در مواقع اضطراری مالی به آن نیاز داشته باشید. با ایجاد یک صندوق پس انداز ، می توانید شروع به هدف گیری محل نقدینگی خود کنید. با انجام این کار ، حتی می توانید اهداف کوتاهی و بلند مدت را در بیمه ای که پول شما به خوبی از آن استفاده می کند ، تعیین کنید. هنگامی که صرفه جویی را شروع می کنید ، طبیعت دوم می شود ، آن را امتحان کنید!

هوشمندانه کار کنید نه سخت تر

برای کنترل کامل امور مالی شخصی خود ، خلاقیت می تواند در موفقیت کوتاه مدت و بلند مدت شما نقش اساسی داشته باشد. خرید هوشمندانه می تواند با صرفه جویی های جدی شما را قادر سازد. منتظر خرید یک پیشنهاد ، یک پیشنهاد رایگان ، خرید در سوپر مارکت های مختلف باشید که تخفیفات زیادی در آنها وجود دارد و شاهد افزایش پس اندازهای خود باشید.

هرگز از خلاقیت نترسید ، این روند را بسیار سرگرم کننده تر می کند و بعداً از خود تشکر خواهید کرد.

اگر به کمک احتیاج داشتی بگو

بسیاری از افراد در بریتانیا از نظر مالی مشکل دارند و آن را تا آخرین دقیقه قبل از دستیابی به هر نوع کمک ، ترک می کنند. این تنها یک حرکت خطرناک نیست ؛ همچنین ضد تولید است ممکن است شما بتوانید به موقع مشکل مالی خود را برطرف کنید ، و حتی آن را متوجه نشده اید. اگر واقعاً با مشکل روبرو هستید ، انواع مختلفی از خدمات مشاوره و کمک آنلاین وجود دارد. علاوه بر این ، تعداد زیادی از وام دهندگان مستقیم با نرخ های بسیار مناسب در دسترس شما هستند. وام های پرداختی در انگلستان به شما امکان می دهد در هر شرایط اضطراری مالی وام بگیرید. چه اورژانس پزشکی باشد ، چه صورتحساب غافلگیرکننده ، چه هزینه نگهداری غیرمنتظره یا هر چیز دیگری که می توانید به آن فکر کنید. اگر نتوانسته اید یک صندوق پس انداز را کنار بگذارید ، می توانید از خارج کمک بگیرید. قبل از وام گرفتن ، همیشه مطمئن شوید که از امکانات لازم برای بازپرداخت وام در کوتاه مدت برخوردار هستید و قبل از این همه گزینه ها را مرور کنید.

Share