تقاضای پوشاک اوقات فراغت فروش را در Primark افزایش می دهد – اخبار مالی

پریمارک تابستان امسال فروش قوی “لباس راحتی” را تجربه کرد ، اما در کل کمتر از حد انتظار بود.

صاحب زنجیره تخفیف ، Associated British Foods plc (ABF) ، گفت که فروش در اواخر ماه ژوئن و اوایل ژوئیه تحت تأثیر “افزایش سریع و قابل توجه” تعداد افرادی قرار گرفته است که به دنبال هشدارهای ردیابی تماس از برنامه NHS خود را منزوی می کنند. به

احتیاط در بین مصرف کنندگان در آن دوره بر روی خیابان های بزرگ تأثیر گذاشت و فروش مشابه Primark در مقایسه با سال گذشته 24 درصد کاهش یافت. با این حال ، با تسهیل قوانین انزوا ، بهبود مداوم در فروش مشاهده شد.

به طور خاص ، خریداران لباس های تفریحی مانند شلوار چسبان و شورت دوچرخه انتخاب کرده اند ، و ست های بدون درز برای زنان جدا می شود.

و Primark موفق شده است سهم بازار خود را در مقایسه با مدت مشابه دو سال قبل حفظ کند ، علیرغم رقابت خرده فروشان مد سریع که – برخلاف Primark – فروش آنلاین ارائه می دهند.

سایر مشاغل ABF عبارتند از Silver Spoon ، Allied Bakeries ، Twinings و Ovaltine.

پیش بینی می شود سود عملیاتی تعدیل شده در سه ماهه چهارم منتهی به 18 سپتامبر 2021 برای هر دو شرکت Primark و صنایع غذایی از انتظارات قبلی شرکت فراتر رود.

ABF گفت: “حاشیه سود عملیاتی Primark در این دوره با وجود فروش کمتر از حد انتظار قوی بود و Sugar سود سالیانه بسیار بهتری را ارائه می دهد.”

Share