تفاوت بین لاستیک های ارزان قیمت و لاستیک های درجه یک – اخبار مالی

هنگام خرید لاستیک های نو، ممکن است از خود یک سوال اساسی پرسیده باشید که “چقدر می خواهم برای لاستیک های خود هزینه کنم؟” پاسخ به این اساساً در این واقعیت نهفته است که آیا می خواهید لاستیک های ارزان قیمت بخرید یا لاستیک های اتومبیل درجه یک. هر دو نوع به طور خاص برای رانندگان با بودجه، سبک رانندگی و شرایط رانندگی متفاوت طراحی شده اند. بنابراین، برای کدام یک باید بروید؟ همانطور که این تصمیم می تواند طاقت فرسا باشد، Dartford Tires یک راهنمای اساسی جمع آوری کرده است که به شما در انتخاب بهترین انتخاب برای شما کمک می کند!

آیا لاستیک های ارزان قیمت انتخاب مناسبی برای سفر در بزرگراه هستند؟ ما باید بگوییم نه. اگر فردی هستید که زیاد سفر می‌کنید و بنابراین به دنبال لاستیک‌های با کارایی بالا هستید، لاستیک‌های ارزان قیمت گزینه مناسبی برای شما نیستند. اگرچه تایرهای ارزان قیمت تحت آزمایش‌های دقیقی قرار می‌گیرند و قبل از فروش باید استانداردهای ایمنی خاصی را رعایت کنند، اما در بزرگراه‌ها به خوبی لاستیک‌های خودروهای ممتاز عمل نمی‌کنند. لاستیک های درجه یک محصول تحقیقات گسترده و نوآوری های تکنولوژیکی هستند. این لاستیک ها در شرایط مختلف جاده عملکرد خوبی دارند و حداکثر ایمنی و همچنین راحتی را ارائه می دهند. بنابراین، اگر شما یک راننده باتجربه هستید و به دنبال لاستیک‌هایی هستید که حتی پس از مسافرت‌های طولانی در برابر سایش مقاوم باشند، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا لاستیک‌های درجه یک را انتخاب کنید.

با این حال، اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه و انجام کار در همان زمان هستید، تایرهای ارزان قیمت را انتخاب کنید. برای کسی که به طور منظم در سطح شهر رانندگی می کند، به مقاومت غلتشی زیادی از لاستیک های خود نیاز ندارد یا نمی خواهد و نمی خواهد همزمان به لاستیک های فرسوده رضایت دهد، لاستیک های ارزان قیمت مناسب خواهند بود. انتخاب! بنابراین، با وجود مفاهیم منفی، ما معتقدیم که لاستیک های ارزان قیمت بهترین راه حل زمانی هستند که رانندگان پول نقد ندارند، اما به دنبال لاستیک های قابل اعتماد و معتبر برای سفرهای محلی کوتاه هستند. به توصیه نیاز دارید؟ تایرهای دارتفورد طیف گسترده‌ای از لاستیک‌های ارزان قیمت را به‌صورت آنلاین ارائه می‌دهند، که برای بودجه و سبک رانندگی شما مناسب است!

به طور خلاصه، بسته به عواملی مانند انتظاری که از لاستیک‌های خود دارید و نوع تایر متناسب با سبک رانندگی شما، هر کدام می‌توانند انتخاب درستی باشند. با این حال، اگر هنوز برای انتخاب یکی از آنها مشکل دارید، با Dartford Tyres تماس بگیرید. آنها به شما کمک می کنند تا بفهمید که آیا تایرهای ارزان قیمت یا درجه یک انتخاب مناسب برای شما خواهند بود.

Share