تجارت الکترونیک و افزایش نفوذ اینترنت، صنعت بازاریابی ویدئویی را گرم می کند – اخبار مالی

در کنار جهش صنعت خدمات استریم در طیف سرگرمی، اخبار رشد قابل توجهی در استفاده از محتوای بازاریابی ویدئویی دیجیتال، افزایش نیاز به خدمات تولید ویدئو، به ویژه هنگامی که برندها در پشت انیمیشن جمع می شوند تا محصولات و خدمات خود را به طور فزاینده ای تبلیغ کنند و به فروش برسانند، منتشر می شود. مصرف کنندگان پیچیده

افزایش تقاضا برای ویدیوهای تبلیغاتی

مهمترین مواردی که تقاضا برای خدمات تولید ویدیو را افزایش می دهد شامل دسترسی آسان تر به تجهیزات پیشرفته، انعطاف پذیری و مهارت های دوربین است. بر اساس گزارش “بازار خدمات تولید ویدئو – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی، اندازه، سهم، رشد، روندها و پیش بینی، 2019 – 2027” توسط Transparency Market در حال حاضر آمریکای شمالی بر بازار خدمات تولید تسلط دارد – که ناشی از تسلط گسترده زیرساخت های فناوری اطلاعات است. پژوهش.

در دسته بندی رسانه های بیش از حد (OTT) – خدمات رسانه ای که مستقیماً از طریق اینترنت به بینندگان ارائه می شود – بازاریابی ویدیویی، بهترین ترکیب در کمپین های کاملاً یکپارچه با شرکای قابل اعتماد مانند 12handz.com، دور زدن کانال های تلویزیونی کابلی، پخش، و ماهواره ای و دیگر «مردان میانی»، به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا پایگاه مشترک خود را مستقیماً تقویت کنند.

در همین حال، رشد سریع صنعت تجارت الکترونیک، تقاضای فزاینده ای را برای ویدیوهای تبلیغاتی به همراه می آورد که شرکت های تجارت الکترونیک را قادر می سازد در مدت طولانی تری با مشتریان خود تعامل عمیق تری داشته باشند. تخمین زده می‌شود که منطقه آسیا و اقیانوسیه با نرخ رشد مرکب سالانه بالاتر (CAGR) در این فضا، به رهبری هند، چین، ژاپن و استرالیا، کشورهای کلیدی که به تولید ویدئو در بازار منطقه خدمات می‌دهند، گسترش یابد.

ارزش صنعت تجارت الکترونیک در هند تا سال 2025 به 188 میلیارد دلار خواهد رسید

به عنوان مثال، بنیاد ارزش ویژه برند هند تخمین می زند که تا سال 2025، ارزش صنعت تجارت الکترونیک در هند به 188 میلیارد دلار خواهد رسید که نسبت به 50 میلیارد دلار در سال 2018 افزایش یافته است. با رشد نفوذ اینترنت در منطقه و روند فیلم های کوتاه. ، ویدیوهای شبکه های اجتماعی و خدمات OTT شتاب می گیرد، بازار خدمات تولید ویدیو حتی بیشتر افزایش می یابد. در سال 2018، ضریب نفوذ اینترنت در هند حدود 39.2 درصد بود.

بازار خدمات تولید ویدئو را می‌توان به تبلیغات، شرکت‌ها، آموزش و سرگرمی تقسیم کرد و پیش‌بینی می‌شود که بخش سرگرمی سهم عمده‌ای از بازار را در آینده قابل پیش‌بینی به خود اختصاص دهد. با این حال، انتظار می‌رود که بخش ویدیوهای تبلیغاتی با بالاترین CAGR گسترش یابد زیرا تجارت الکترونیک تقاضا برای ویدیوهای تبلیغاتی دیجیتال را تسریع می‌کند.

بازیگران کلیدی در بازار جهانی خدمات تولید ویدیو عبارتند از Vital Design Armaan Productions، FILM CREATIONS، LTD.، VIDWONDERS، Grey Sky Films، I Knowledge Factory Pvt. Ltd.، و Skeleton Productions Ltd.

Share