بیمه ساختمان تجاری چیست؟ – اخبار مالی

با بیش از 5.7 میلیون مشاغل در بریتانیا و با برداشته شدن تعطیلی ، سازمان های بیشتری بار دیگر شکوفا می شوند.

اگر اخیراً مشاغل کوچک خود را شروع کرده اید ، ممکن است لازم باشد سرمایه گذاری در بیمه ساختمان تجاری را در نظر بگیرید. اما بیمه ساختمان تجاری چیست و چرا دقیقاً به آن احتیاج دارید؟

در این مقاله ما هر آنچه را که باید هنگام استفاده از بیمه مناسب برای محل کار خود در نظر بگیرید ، به شما خواهیم گفت.

بیمه ساختمان تجاری چیست؟

مشابه بیمه اتومبیل یا بیمه منزل ، بیمه ساختمان به سادگی از محل کسب و کار شما محافظت می کند ، در صورت بدترین اتفاق. این موارد مانند ترکیدگی لوله ها ، سیل ، آسیب آتش سوزی و سرقت را پوشش می دهد. شایان ذکر است که این بیمه همان بیمه محتوا نیست. بیمه محتوا هزینه همه چیز در داخل تجارت شما مانند کامپیوتر ، محصولات و تجهیزات ضروری را پوشش می دهد.

آیا بیمه ساختمان تجاری یک الزام قانونی است؟

به طور خلاصه – نه ، اینطور نیست. با این حال ، حتی اگر شما به طور کامل صاحب ساختمان خود هستید ، سرمایه گذاری در آن بسیار ارزشمند است. این امر در صورت وقوع فاجعه از هرگونه تعمیر پیش بینی نشده خسارت از جیب شما جلوگیری می کند.

اگر مالک ساختمان خود نباشم چه؟

اگر شما محل کسب و کار خود را اجاره می کنید ، فقط مسئولیت صاحبخانه شما است که بیمه ساختمان را بگیرد. اگر در مورد امنیت احتیاط می کنید ، می توانید بیمه محتویات را انتخاب کنید تا بتوانید هر گونه هزینه ای را در دفتر کار خود پوشش دهید.

چگونه می توانم از آسیب احتمالی به ساختمان تجاری خود جلوگیری کنم؟

اگر درباره تعهد به بیمه مطمئن نیستید ، می توانید علل اصلی خسارت را که خود شما را پوشش می دهد ، برای صرفه جویی در هزینه برطرف کنید. تعداد زیادی از ویژگی های ایمنی مختلف وجود دارد که می توانید برای محافظت از آن در برابر خسارت در داخل و اطراف محل کار خود اجرا کنید. به عنوان مثال ، یک نگرانی بزرگ ایمنی در ساختمانها ، درهای آتش است. معمولاً بیمه شما را در برابر خسارت ناشی از آتش سوزی تحت پوشش قرار می دهد ، اما در عوض می توانید ویژگی های ایمنی آتش مانند اینها را برای به حداقل رساندن گسترش نصب کنید. همچنین باید برنامه های ضد سرقت مانند دوربین های مدار بسته و سیستم های هشدار را در نظر بگیرید. این امر به شما آرامش می دهد و می دانید که در صورت وقوع حمله ، پلیس می تواند با کمک فیلم دوربین مدار بسته به درستی تحقیق کند ، که باید از هر گونه سرقت دیگری جلوگیری کند.

چه کسی باید سرمایه گذاری در بیمه ساختمانهای تجاری را در نظر بگیرد؟

هر صاحبخانه ای می تواند بیمه ساختمان بگیرد ، اما ما به ویژه توصیه می کنیم این کار را انجام دهید اگر ساختمان شما در مرکز شهر واقع شده است که ممکن است از عابران پیاده ، رویدادهای عمومی یا اعتراضات آسیب ببیند. اگر کسب و کار شما در نزدیکی ساحل رودخانه یا کانال واقع شده است ، ممکن است در آینده در معرض سیل قرار بگیرید که بیمه شما را تحت پوشش قرار می دهد. این مهم است که سعی کنید هر اتفاقی را تصور کنید تا تحت هر شرایط پیش بینی نشده ای قرار بگیرید.

Share