بخش آبجوسازی و میخانه خواستار مالیات کمتر برای حمایت از بهبود است – اخبار مالی

به گفته یک نهاد صنعتی، کارخانه‌های آبجوسازی کوچک مستقل در بریتانیا در مواجهه با افزایش هزینه‌ها برای مواد ضروری مانند سوخت، CO2، انرژی، بطری‌ها، قوطی‌ها و بسته‌بندی با مشکل مواجه هستند.

انجمن آبجوسازان مستقل (SIBA) قبل از بودجه هشدار داد که این فشارهای هزینه باعث می‌شود که بسیاری از آبجوسازی‌های کوچک نتوانند از قرنطینه کووید-19 و اقدامات فاصله‌گذاری اجتماعی که به شدت به میخانه‌ها و صنعت آبجوسازی ضربه می‌زند، بازگردند.

حدود یک دهه رشد صنعت از بین رفته است و تعداد کارخانه های آبجوسازی در بریتانیا به دلیل تعطیلی های ناشی از کووید به طور قابل توجهی کاهش یافته است. و هزینه ها در حال افزایش است، به طوری که کسب و کارها افزایش قیمت در منابعی مانند CO2 (73٪ افزایش)، انرژی آبجوسازی (57٪)، قوطی آبجو (افزایش 20٪) و بسته بندی مقوایی (22٪) و همچنین میانگین 17 را گزارش کردند. درصد افزایش هزینه سوخت خودرو

جیمز کالدر، مدیر اجرایی SIBA، توضیح داد که این کار را برای کارخانه‌های آبجوسازی کوچکی که از همه‌گیری جان سالم به در برده‌اند، بسیار دشوار می‌کند.

او گفت: «اگر دولت به جای فشار دادن به کارخانه‌های آبجوسازی کوچک با افزایش مالیات، حمایت نکند، ما به سمت بمب ساعتی تعطیلی کارخانه‌های آبجوسازی در سال جدید پیش می‌رویم.

هفته گذشته یک گروه صنعتی دیگر، انجمن آبجو و میخانه بریتانیا (BBPA) با مقامات خزانه داری ملاقات کرد تا در مورد نگرانی های بخش آبجوسازی و میخانه بحث کند. این بیانیه بر اهمیت سرمایه گذاری مشترک دولت در قالب بار مالیاتی عادلانه تر و شرایط بازی برابر با سایر کشورهای اروپایی پس از برگزیت تاکید کرد.

اما مک‌کلارکین، مدیر اجرایی انجمن بریتانیایی آبجو و میخانه گفت: «سرمایه‌گذاری در آبجوسازی‌ها و میخانه‌های ما، سرمایه‌گذاری در جوامع و جامعه ما برای ساختن بهتر است. در ازای آن، ما شغل ایجاد می کنیم، اقتصاد محلی را تقویت می کنیم و به جوامع خود کمک می کنیم تا دوباره به هم متصل شوند و دوباره متحد شوند.

“اگر دولت در مورد ارتقاء سطح جدی است، باید در کاهش بار مالیاتی بر بخش ما جدی باشد.”

Share