انگلیس با ساده شدن قوانین سفر فهرست کهربا را حذف می کند – اخبار مالی

سیستم چراغ راهنمای انگلستان برای سفرهای بین المللی تنها با دو دسته جایگزین شده است: کشورهایی که در لیست قرمز قرار دارند و سایر نقاط.

بر اساس قوانین ساده شده ، اکثر مسافران واکسینه شده و افراد زیر 18 سال که از کشورها و سرزمین های غیر قرمز باز می گردند ، دیگر مجبور نخواهند بود قبل از عزیمت به انگلستان ، آزمایش روز هشتم یا شرکت در یک آزمایش 10 روزه ، آزمایش کووید را انجام دهند. -دوره ایزوله سازی.

و از اواخر اکتبر ، مسافران کاملاً واکسینه شده با واکسن تأیید شده و گواهینامه شناخته شده از کشوری که در لیست قرمز نیست ، می توانند آزمایش روز دوم کووید خود را با یک آزمایش جریان جانبی ارزان تر جایگزین کرده و هزینه آزمایشات را هنگام ورود به انگلستان کاهش دهند. به

کسانی که از مقاصد فهرست قرمز می آیند هنوز باید برای قرنطینه در هتل به مدت 10 روز هزینه کنند.

به نقل از اسکای نیوز ، وقتی لیست قرمز در اواخر این هفته به روز شود ، ممکن است از 54 به 9 مورد کاهش یابد ، در حالی که آفریقای جنوبی و مکزیک از جمله مکانهایی هستند که انتظار می رود برای سفر بدون قرنطینه باز شوند.

دولت همچنین ممکن است فهرست کشورهایی را که گواهی واکسیناسیون آنها توسط بریتانیا به رسمیت شناخته شده است ، گسترش دهد.

گرانت شاپس ، وزیر حمل و نقل گفت: “ما در حال پیشروی به سوی آینده ای هستیم که در آن سفرها همچنان با خیال راحت بازگشایی می شوند و برای همیشه باز می مانند و تغییرات قوانین امروز خبر خوبی برای خانواده ها ، مشاغل و بخش سفر است.”

“اولویت ما حفظ سلامت عمومی است ، اما با بیش از 8 نفر از 10 نفر که اکنون کاملاً واکسینه شده اند ، ما می توانیم این مراحل را برای کاهش هزینه آزمایش انجام دهیم و به بخش در ادامه بهبود خود کمک کنیم.”

Share