از شکایت بیماران خودداری کنید – این مراحل را دنبال کنید – اخبار مالی

دعاوی گاه به گاه بخشی از هزینه های اداره یک مطب پزشکی است. با این حال، اگر برخی از مراحل را دنبال کنید، می‌توانید تعداد کت و شلوارهایی را که با آنها روبرو می‌شود کاهش دهید.

بخشی از نقش شما به عنوان مدیر طبابت این است که اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما از خدماتی که دریافت می کنند راضی هستند. بررسی‌های دوره‌ای و هدف‌گذاری مناسب برای درک عملکرد پزشکی شما بسیار مهم است. عدم برقراری ارتباط با بیماران و مراقبت از مسائل پزشکی آنها می تواند بر تجارت شما تأثیر منفی بگذارد. در اینجا چند توصیه برای محافظت از شرکت شما در برابر دعاوی قصور پزشکی ارائه شده است.

شما در جامعه ای یک مطب پزشکی را اداره می کنید که در آن اولین تمایل مردم وقتی احساس می کنند در حقشان ظلم شده شکایت است. اشتباهات ممکن است به هزینه و زمان کسب و کار شما تمام شود، بنابراین بهتر است از تجربیات دیگران خرد کسب کنید.

در اینجا نحوه کاهش تعداد کت و شلوارهایی که در عمل پزشکی خود قرار می گیرند، آورده شده است.

ارتباط خوب با بیماران خود را تقویت کنید

ارتباطات یک مشکل کلیدی در محیط های پزشکی است و مراکز پزشکی خصوصی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. پزشکان و کادر پزشکی اغلب چند دقیقه برای پاسخ به سوالات بیماران و رفع نگرانی های آنها وقت می گذارند. وقتی این اتفاق می‌افتد، بیماران و خانواده‌هایشان احساس می‌کنند که همه اطلاعات لازم را دارند. با این حال، بعداً متوجه می‌شوند که فاقد دانش مهم در مورد وضعیت خود هستند. اگر شما یک پزشک پرمشغله هستید، ممکن است احساس کنید که زمان کافی برای صحبت با بیماران خود ندارید. اما اگر از منظر مدیریتی به موضوع بپردازید، متوجه می شوید که بسیار مهم است.

مهم است که زمان لازم را برای برقراری ارتباط با همه بیماران صرف کنید و تمام مراحل درمان آنها را طی کنید. گوش کنید و به سوالات آنها پاسخ دهید. برقراری ارتباط با بیماران خود باعث ایجاد اعتماد می شود و خطر شکایت قصور پزشکی را به حداقل می رساند. ارتباط خوب می تواند برد-برد باشد زیرا بیمار تمام اطلاعات مورد نیاز برای تشخیص و درمان آنها را در اختیار شما قرار می دهد و شما خدمات با کیفیتی را به آنها ارائه می دهید که از احساس ظلم و مطالبه غرامت جلوگیری می کند. بیماران خود را تشویق کنید که وقتی سوالی دارند صحبت کنند و فکر می کنند چیزی اشتباه به نظر می رسد.

همه چیز را مستند کنید

اغلب اوقات، ادعای سهل انگاری پزشکی به سخنان بیمار علیه پزشک خود می رسد. اگر اسناد دقیقی در مورد پرونده های پزشکی داشته باشید، می توانید به راحتی از کسب و کار خود در برابر ادعاها دفاع کنید. تمام اسناد پزشکی باید مختصر، واضح و عاری از نظرات ذهنی باشد. از بیماران خود بخواهید که اسناد را امضا کنند تا اذعان کنند که مشکلات و عوارض جانبی مرتبط با شرایط پزشکی آنها مورد توجه آنها قرار گرفته است. اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما وضعیت سلامتی بیماران شما را به طور عینی ارزیابی می کنند. اغلب، تشخیص واضح‌تر ساده‌تر است، اما هدف شما درمان صحیح بیماران است.

اسناد و مدارک می تواند یک دعوای قصور پزشکی را هنگامی که یک وکیل درگیر می شود، ایجاد یا شکست دهد. بیماران می توانند از شرکت های متخصص در قصور پزشکی مانند قانون سهل انگاری پزشکی کمک دریافت کنند، زمانی که آنها را قربانی بی توجهی بدانند. از کارمندان خود بخواهید که همه چیز را مستند کنند، از جمله آزمایشاتی که انجام می دهند و موضوعات گفتگوی خود با بیماران و اعضای خانواده آنها. در صورتی که یکی از بیماران از مطب شما به دلیل سهل انگاری پزشکی شکایت کند، می توانید از اسناد استفاده کنید تا به قاضی نشان دهید که مکالمات چگونه تکامل یافته است.

کتابچه های راهنمای کامل و سوابق پزشکی را حفظ کنید

کتابچه های راهنمای بیمار در اقدامات پزشکی با چندین مشتری مفید است زیرا درمان ها و روش های پزشکی را مستند می کند. ممکن است فکر کنید که این نوع منابع یک هزینه غیرضروری است، اما داشتن خط مشی هایی برای تعیین نحوه رسیدگی به هر پرونده می تواند احتمال قرار گرفتن کسب و کار شما در معرض یک دعوای قصور پزشکی را کاهش دهد. شما می توانید نمونه سیاست ها را به صورت آنلاین بررسی کنید، اما یک متخصص را برای ایجاد کتابچه راهنمای منطبق با قوانین و سیاست های ایالتی استخدام کنید. در حالت ایده آل، یک وکیل سهل انگاری پزشکی باید یک دفترچه راهنما طراحی کند.

یک عمل پزشکی به دلیل تعداد بالای بیمارانی که روزانه به آنها مراجعه می کنند، می تواند فرصت های بی شماری را برای رخنه های تصادفی ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که مرکز پزشکی شما سوابق پزشکی چاپ شده را ایمن و دور از دید عموم نگه می دارد. شخصی را برای قفل کردن پرونده های پزشکی هر شب تعیین کنید. همه امکانات پزشکی نیازمند پروتکل هایی هستند که امنیت سوابق پزشکی بیماران شما را در تمام مراحل پیگیری می کند. اطمینان از محرمانه بودن بیمار از نقض HIPAA جلوگیری می کند.

تشخیص را به تاخیر نیندازید

هنگامی که بیماران از قصور پزشکی شما بازدید می کنند، انتظار دارند که اولین بار مشکل پزشکی خود را شناسایی کنند. مردم به ندرت متوجه می شوند که چقدر طول می کشد تا تمام آزمایشات پزشکی لازم را انجام دهند. اگر وضعیت آنها مستلزم ارسال آزمایشات به آزمایشگاه شخص ثالث باشد، ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد تا بیماران در انتظار تشخیص شما باشند. برای به دست آوردن سریع نتایج و اطلاع رسانی به موقع به بیماران خود به یک روش کارآمد نیاز دارید. زمانی که تائید نشده باشد، شرایطی مانند سرطان می‌تواند گسترش یابد و منجر به پیامد بدی شود. شما باید مطمئن شوید که مطب پزشکی شما دارای سیستمی است که نتایج را به بیمار می‌رساند تا بتواند گزینه‌های درمانی خود را در اسرع وقت انتخاب کند.

با یک طرف عینی مشورت کنید

استخدام یک متخصص شخص ثالث که دارای تخصص و تجربه برای ارزیابی قصور پزشکی شما و شناسایی مشکلات باشد، بسیار مفید است. متخصصان مدیریت ریسک مجموعه کاملی از مهارت‌ها را دارند که به آنها اجازه می‌دهد بینش و توصیه‌هایی در مورد نحوه مدیریت عملکرد پزشکی خود برای ارتقای ایمنی ارائه دهند. آنها همچنین می توانند ابزارهای لازم را برای تقویت عملکرد کسب و کارتان، مانند فرم ها، چک لیست ها، رویه ها و سیاست هایی که مدیریت ریسک را بهبود می بخشد، در اختیار شما قرار دهند. به خاطر داشته باشید که ایمنی بیماران شما اولویت شماست و باید تمام تلاش خود را برای مراقبت از آنها انجام دهید.

پزشکان مراقبت های بهداشتی همیشه کارهای زیادی در ظرف خود دارند. آنها باید در حین مدیریت یک مطب از بیماران خود مراقبت کنند، که می تواند دشوار و طاقت فرسا شود. اگر دانش حقوقی ندارید، می توانید با جنبه های قانونی اداره یک مطب پزشکی همگام نشوید. با این حال، درک اینکه چه مواردی می تواند منجر به شکایت قصور پزشکی شود، ضروری است. توصیه‌های فوق می‌تواند به شما کمک کند از مسئولیت اجتناب کنید و تعداد دعاوی را کاهش دهید.

بر حوزه های ذکر شده در بالا تمرکز کنید و کسب و کار خود را ارزیابی و اولویت بندی کنید. نقاط ضعف.

Share